Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikropénisszel esélyem sincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikropénisszel esélyem sincs boldog párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2cm és sajnos van mikor ennél is kisebb, a minuszokban például. Kelleni fogok így egy lánynak valaha is?

2018. dec. 27. 10:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem vicces ha igaz.Láttam 8ban kiránduláskor az egyik osztálytársamat akinek akkora volt a meleg vizes zuhany alatt mint egy normál ceruza elem.Orvos!Andológus magánorvos és sok sok pénz!Talán..Szerintem államiban tesznek rá de járna egy valamilyen injekció kúra.
2018. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Gondolom el vagy hízva. Fogyjál le! Változni fog.

Mereven 2 cm?

2018. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Most elkerülvén a véleményeket, hogy ki szerint kamu és ki szerint nem általánosságban írok.

Sokan úgy írnak, hogy ez kamu, mert nincs ilyen. De bizony van.

Felnőttként a mikropéniszre már nincs,érdemi megoldás. Lényegtelen, hogy 2 cm-ből lesz 4. Valóban nagy százalékban a tesztoszteron termelésének problémája, vagy annak a szintetizálása a szervezetben, de ez mind gyerekkorban befolyásol. De emelett a növekedési hormon is, bár a férfiaknál ugye általában a 2 együtt jár. Lehet, hogy csak a a lédigsejteknek nem tudja közvetíteni, ilyen esetekben teljesen hasztalan a plusz tesztoszteron. Illetve ott a másik fontos, hogy a magzati korban kapott mennyiség is nagyon meghatározó. Pubertás kor után pár hónapos kezelés alatt el lehet érni eredményt, de a normálist akkor sem fogja soha sem megközelíteni. Ugye 6-7 cm alatt beszélünk mikrópéniszről. Szóval teljesen felesleges már orvoshoz menni.

Akik pedig azzal dobálóznak, hogy a szülők. Nos, ez eleve kényes téma egy szülőnek, illetve gyerekkorban sok embernek eleve igen kicsi, erre rájön a vérpénisz megléte, így gyerekkorban, mikor egy szülő láthatja, nem feltételezné, hogy bármi baj lenne. Kamaszkor alatt meg már nem nagyon nézegetik a szülők jobb esetben. Szóval ilyen benyögések nem is tudom hogyan születnek meg emberek fejében.

Ezt egyszerűen tudomásul kell venni, hogy kb. 200 férfiból egynek mikropénisze van, létező jelenség, általában már későn szembesül vele a környezet mikor már késő és nem lehet vele mit tenni. Most egy súlyos Down szindrómás embernél, akinél a tipikus külső jegyek drasztikus megjelenése még igen csak torz külsőt is hoztak létre, akkor senki sem mondja, hogy a szülők miért nem vitték el időben. Ott egy kromoszómális sérülésről van szó, mikor észlelhető már késő. Akkor már nincs abortusz sem. Persze a szülők ott sok esetben tehetnek róla, pl alkohol. De ott sem erőltetné senki, hogy csinálja ezt meg azt, meg lehet abból még szex. El kell fogadni, hogy vannak esetek amikor bizony nem lesz.

Bár a kérdésben említett esetnél nem a szex a lényeg, hanem a kapcsolat. Valóban ki lehet elégíteni kézzel a lányokat és jó lesz nekik. De sok nő vágyik a behatolásra is, ennek ellenére megszeretheti a partnert és valamilyen szinten működhet a dolog. De sajnos az embernek ilyen esetben mindig ott kell rettegnie, hogy egyszer félre fog menni a lány. Most ezt vagy elfogadja valaki inkább, vagy nem megy bele kapcsolatba, hogy lelkileg ne sérüljön tovább.

2018. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Mjanos24 ***** válasza:
85%
Ha komolyan mondod hogy ekkora!?,sokk segéd eszköz van ami segíthet!és módszer!nem szeretnét meg műttetni vagyis nagyobbitani !akkor vegyél strap on felcsatolhatos üreges mű péniszt!19cm 22cm lehet kapni a szexshopban!gumit szoktam ott venni és kiszúrtam a szememet hogy férfiak számára is kapható a strap on mű pénisz!csak segítség képen mondtam!hát ha segíthet neked !és ez által ki elégíthetted a csajodat!
2018. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
43%

"Akik pedig azzal dobálóznak, hogy a szülők. Nos, ez eleve kényes téma egy szülőnek, illetve gyerekkorban sok embernek eleve igen kicsi, erre rájön a vérpénisz megléte, így gyerekkorban, mikor egy szülő láthatja, nem feltételezné, hogy bármi baj lenne"


Szülő vok. És de feltételezném h gond van. Sőt ha már egy kis kételyem van bármiről a gyerek egészségével kapcsolatban, elviszem orvoshoz. Ha kell, vagy aggaszt valami akár többször is!


Egy kiskamaszt pedig bőven látsz még meztelenül!

A kamasz gyerek pedig már nem hükye, látja h nem stimmel vele valami, tehát minimum h rágoogle-zik. Innentől pedig már tud szólni h gáz van.

Szóval azért a kérdezőt se mentsük fel HA VALÓBAN fennáll a probléma nála.


De én még mindig kétlem h ezt a gondot ne látta volna a szülő, védőnő, gyerekorvos. Kötelező státusz vizsgákatok vannak ahol a fiúknál megnézik a péniszt is! Tehát HA gond van azt legalább 3 ember tudta már évekkel ezelőtt!

2018. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az ilyen mikropénisz egyébként képes erekcióra? Tehát lankadtan és állva is 2cm?
2018. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha ez tényleg igaz az nagyon rossz.

Annyit tudok Indiában már felnőtt férfinak úgy tudom valami 7-8-9 centiről pár centivel megnövelték injekció kúrával valamelyik egyetemen.

Na mármost nálunk az elmaradott titánium fogimplantátumokat nyomják milliókért és a zirkon fémmentes kerámia fog implant(ami volt nálunk gyártva a 80as évek elején csak lerombolták a rendszerváltáskor!) se nagyon meg a bio műanyag műgyökeret jószerivel tiltják,érdekes Indiában és Franciaországban és Németországban beültetik.Ennyit a híres magyar egészségügyről.Külföldre kell menni ha itt senki sem segít és mindenkit végigjártál.Andrológus doktor keress rá.

2018. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Akinek pénze van, az nem itt kezelteti magát. Nálunk a buta, öreg orvosok maradtak, a jók kimentek. A technológiai is minimum 20évvel le van maradva.

De ennél már nem hiszem hogy bármit is lehet kezelni, ahhoz késő.

2018. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom már vannak speciális műtétek, valami anyagot fecskendeznek bele, de pontosan nem tudom, utána kéne nézned. Valószínűleg sok milliót kell félreraknod.
2018. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nincs neked fitymaszűkületed? Lehet, hogy kicsi de akkor még kisebbnek látszik
2019. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!