Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha a nő lefeküdne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a nő lefeküdne veletek az első randin, akkor elvesztenétek iránta az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

Az interneten ismerkedtünk meg, ez lesz az első találkánk. Csak alkalmi kapcsolatért regisztráltam fel a társkereső oldalra, de komolyan megtetszett ez a férfi. A randin iszogatni fogunk.

Azt mondta, komoly kapcsolatot keres és én nagyon szimpatikus vagyok neki. Viszont azt nem mondtam neki, hogy én csalódtam a párkapcsolatokban, nem ugyanazért regisztráltam fel mint ő.


Volt már két futó kalandom onnan, de ezekben az esetekben utólag megkeresett mindkét srác, hogy megpróbálná velem komolyan is. A válaszom akkor nem volt.


Viszont most nagyon érdekel a személyisége és egyben nagyon vonzódom is ehhez a férfihoz. Nem tudom, le merjek-e vele feküdni az első randin. Huszonévesek vagyunk.


A kérdésem adott, ha a nő lefeküdne veletek az első randin, akkor ti elvesztenétek iránta az érdeklődéseteket? :)


2018. dec. 27. 00:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem veszitenem el. volt mar ra pelda h elso randin szexeltem a csajjal nem emiatt lett vege. felnottek voltunk mindketten kivantuk a szexet miert ne. habar erzelmileg nem jo dontes ilyet csinalni. 33F
2018. dec. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

Jó nagy baromság!

Első találkozáskor, első randin szeretkeztünk, együtt aludtunk!

20 éve a feleségem, két gyermekem édesanyja!

Nem ettől függ egy kapcsolat, általánosítás, hibás berögződés, idióta, hibás társadalmi elvárás!

2018. dec. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen megismernélek
2018. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ott valami nagyon durvának kell történnie, hogy én első randin lefeküdjek egy lánnyal. Azért ne felejtsük el, hogy két emberen áll a dolog!

Szóval ha valamiért kihozná belőlem egy lány, hogy lefekszem vele azonnal, akkor ott magamon is el kéne gondolkoznom. Amit meg is tennék valószínűleg másnap. De pont, hogy a "végére járnék" a dolognak, ha megtörténne. Mert, hogy ilyen közelséget tudott kialakítani, hogy belemenjek, az pont hogy érdekes.


Az már egy másik eset, hogy a lány nagyon rámenős és le akar feküdni az elején. Ilyen volt már több is és igen, elgondolkodtatott és akaratlanul is csökkent az értéke a szememben.

Én konzervatívabb ember vagyok. Elfogadom, hogy ha valaki nem az, de másnak is el kell fogadnia, hogy én ilyen vagyok. De a partnerem, vagy esetleges partnerem tekintetében hasonló beállítottságot remélnék mint amilyen nekem van.

Mostani páromban pont az tetszett, hogy nem erőltetett semmit. Nagyon óvatosan haladt. Persze ebben benne lehet az is, hogy nem merte elhinni, hogy én akarnék tőle valamit, de a lényeg, hogy nagyon türelmes volt. Nem az volt amit a legtöbbször tapasztal az ember, hogy egy részeg lány/nő azonnal rámászik, mert abból hogy valaki izmos és jóképű annyi következik, hogy biztos qrógép és más nem érdekli, így csak szexet remél.

2018. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!