Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyanok még mint én,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok még mint én, akik ettől félnek? 18/F

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok tudom de még nem voltam lánnyal és azért ismerjük a generációnkat ilyenkor már minden lány =(legalábbis környezetemben és amikről tudok) elvesztette viszont lányként könnyebb szerintem én viszont még szűz vagyok.

Attól is félek, hogy a leendőbeli partneremnek nem fogok megfelelni mert ő már élt szexuális életet és lehet én kevés leszek neki, nem tudok kielégíteni, hamar elmegyek ilyesmi. Míg ő az előző kapcsolatában nem ehhez volt szokva.

Van remény arra, hogy megtalálok egy olyan lányt aki szintén olyan mint én és még várt az igazira? Vagy a már tapasztaltabb lányoknál van esélyem? Nem tudom igaziból nincs is barátnőm csak nagyon félek ettől... Mert nincs semmi tapasztalatom... Aztán félek egy alkalom lesz és dob a partnerem.



2018. dec. 21. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Vannak olyan lányok akiknek bejön ha egy fiú szűz.

Ne görcsölj majd rá, és minden tökéletes lesz.

2018. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De hol és ezeket én hogyan találom meg vagy keltem fel az érdeklődésüket? Mert ez elég tabu téma amúgy. Mert én ezt és így gondolom de még senkinek sem mondtam....
2018. dec. 21. 22:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha így állsz hozzá ezzel fogod elcseszni.


Szorongó fiúk senkinek nem jönnek be.

2018. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kösz... Erre még sosem gondoltam... Ezért keresek olyat lányt mint én. Ilyen bonyolultan fogalmazok vagy mi?
2018. dec. 21. 23:00
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Ne izgulj miatta majd jön. :):)

Én (20L) idén jöttem össze a barátommal (21F), akinek még előttem sose volt kapcsolata.

Nekem előtte volt egy 3 éves kapcsolatom. Megcsalt a fiú, utána reménytelenül keresgéltem, de valahogy nem nagyon találtam olyan fiút aki hát olyan mint én.:)

Aztán egyszer csak rám írt a barátom.

Nagyon aranyos volt, elég hamar rájöttem h nem volt még bnője. Mikor osszejottunk kb. Millioszor úgy koszont hogy szia barátnőm, meg szeretlek barátnőm. Meg minden nagyon tetszett neki, hogy foghatja a kezem meg úgy mindent.

Engem elvarazsolt, mert nagyon aranyos, meg nagyon tud szeretni és örültem is neki, hogy ő nem volt az a csajozós típus, hanem mindig lefoglalta magát:).

Aztán megtörtént aminek megkellett. Hát tény, hogy nagyon bénázott és nem működött még a 3. Alkalommal sem. De megértettem, hogy gátlásos és nem megy az olyan könnyen. Lényegében nem állt fel neki eleinte. Hát azóta ilyen gondok nincsenek. És nagyon boldogan elvagyunk. :)

Meg fog találni téged is a szerelem:)))))

Es hidd el hogy nem minden lanynak az az imponáló, hogy hány csajjal volt előtted!!!:)

2018. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hűha ez óriási sikersztori és remélem az én leendőbelim is ennyire megértő lesz mint amilyen te vagy! A barátod tényleg nagyon szerencsés amiért egy ilyen lány a barátnője! Sok boldogságod nektek :)
2018. dec. 22. 00:27
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

#6, Ja csak ha lehet ne legyél ennyire nyálas...


Már elég sok dolgot megéltem, de egy biztos a nőknek nem egy érzelmes, állandóan bókoló, "szeretlek kicsym" fiúka kell, hanem egy társ akivel jólérzik magukat.


A szűz fiúk általában végzetes hibája elsőre, hogy "túlszeretik" a lányt, akinek ez nyomasztó.


Ne légy ilyen... ez csak a filmekben működik.

2018. dec. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7, a lányok nem egyformák! Az én tapasztalatom éppen az, hogy az érzelmeket többen keresik, mint a nagyon gyakorlott és gyakorlatias pasit, bár olyan is van, kétségtelen.
2018. dec. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy végletekben kellene gondolkozni?


Csak azt mondtom, hogy én pl alapvetően érzelmes jellem vagyok és főleg az elején hajlamos voltam túlzottan kifejezni ezt. Erre csesztem rá nem is egyszer. Nem talpnyaló kiskutya kell a lányoknak, hanem valaki aki mellett nőként érezhetik magukat. Ez már nem 15 éves tiniszerelem kora, hanem felnőtt lét.


Ez nem gyakorlatiasság, hanem normális, kiegyensúlyozott és határozott férfi attitűd.

Meg kell találni az aranyközéputat az érzelmesség és a férfi jellem között. Ennyi...

2018. dec. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A szüzesség meg önmagában nem gáz 99%-ban a nőknél kedves barátom, még jó korban vagy.


Azt mondom, hogy pont ezzel a félénk parázással fogod elcseszni amit a kérdésben leírtál.


Viseld férfiként a szüzességet, és add elő úgy, hogy nem találtad meg még azt akivel úgy érezted hogy eljött a pillanat - amúgy meg nem kérsz a felületes szarból.


Akkor a tapasztaltabb csajok sem menekülnek el... de ha ezt az ijedős szűzike jellemet látják, az nem szimpatikus.

2018. dec. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!