Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyanok még mint én,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok még mint én, akik ettől félnek? 18/F

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok tudom de még nem voltam lánnyal és azért ismerjük a generációnkat ilyenkor már minden lány =(legalábbis környezetemben és amikről tudok) elvesztette viszont lányként könnyebb szerintem én viszont még szűz vagyok.

Attól is félek, hogy a leendőbeli partneremnek nem fogok megfelelni mert ő már élt szexuális életet és lehet én kevés leszek neki, nem tudok kielégíteni, hamar elmegyek ilyesmi. Míg ő az előző kapcsolatában nem ehhez volt szokva.

Van remény arra, hogy megtalálok egy olyan lányt aki szintén olyan mint én és még várt az igazira? Vagy a már tapasztaltabb lányoknál van esélyem? Nem tudom igaziból nincs is barátnőm csak nagyon félek ettől... Mert nincs semmi tapasztalatom... Aztán félek egy alkalom lesz és dob a partnerem.



2018. dec. 21. 22:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én például vágytam nagyon érzelmes fiúra. Mert az előtte lévő 3 éves kapcsolatban csak én szerettem, de nagyon. A másik srác viszont szeretett, de sose mutatta ki és sokszor pont az zavarta őt bennem, hogy én ennyire ragaszkodom és túl szeretem.

Úgyhogy biztos ezért is csalt meg!

De nem bánom, minden lány más!!:)

Nekem az volt a célom, hogy legalább annyira szeressen engem amennyire én őt!!

De igen persze mellette persze fontos volt az is, hogy legyen férfi bizonyos helyzetekben pl. Udvarias, segítőkész stb.

tudom, hogy sok barátnőm vágy erre, főleg azok akiknek volt már hosszabb kapcsolata aztán sajnos abba maradt, mert a fiú más lánnyal jött össze.

Azok akiknek már több barátjuk volt pl. 5 lehet már nem igazán jönnének össze olyannal akinek még nem volt barátnője és szerintem te is jobban örülnél ha az 5, kevesebb lenne.

És egyébként vannak kedves egyszerű szingli szűz lányok is ebben a korban is!! :)

2018. dec. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11 Nah igen.

Tény ami tény, hogy nekem mindig bonyolult esetekkel volt dolgom :D


Nem golddigger cicababákra gondolok, hanem főleg inteligens, izgalmas, különleges lányokra. Nekem nem elég az ha kedves meg szeret, és kiszolgál mindenben... nekem társ kell - szellemileg és érzelmileg is. Egyszerű lányokból van 100...

2018. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Figyelj, ne aggódj ezen. Voltam egy sráccal aki 19 éves és utólag derült ki hogy velem volt először. Magabiztos volt, tudta hogy mit csinál, és neked is ezt kell majd tenned. Mert ha félsz és ennyire ki is mutatod akkor csak el fogod üldözni a lányokat
2018. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Jó de megjátszani meg nem akarom magam mint az a fiú. Nem akarom utólag derüljön ki. Olyat akarok aki olyan mint én ez van a kérdés címében. Nem hazudgálni össze vissza, hogy megfektessek valakit. Nem erről van szó. Normális kapcsolat ami őszinte és nem kell ettől félnem. Mert megnyugtatna ha tudnám ő neki is első és akár várnék is csak az, hogy nem tudom elrontani elég jó tudat... Nem tudom lehet fura de én így vagyok ezzel.

Vagy majd lesz valaki aki elfogad így is, ismerkedésnél nem az az első kérdésem nyilván szűz vagy-e még de az a lényeg elfogadjon és ne kelljen ezt titkolnom. Aki nem hagy ott ha az első nem volt olyan jó stb. Értitek mit mondok....

2018. dec. 30. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!