Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti szeretitek megbámul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretitek megbámulni egy pasi farkát például strandon, fürdőben vagy bárhol?

Figyelt kérdés
Izgat a látvány ha dudorodó farkat láttok fürdőben vagy például buszon stb.?

2018. dec. 26. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2018. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Sőt a mániám a pasik kezét nézni h be tudjam mérni kb mekkora lehet ott lent és ha egy jó vastag kicsit hosszabb ujjú pasit meglátok aki még helyes is akkor már fantáziálok is. (Persze tudom h elvileg nincs összefüggés de eddig minden pasinak hasonló volt lent is meg a keze is akikkkel voltam) 21/L
2018. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan a harmadik válaszolóhoz igen, én is így szoktam. Kiegészíteném annyival, hogy nem csak a szép férfi kezeket nézem meg, hanem a nagy lábakat is. Azt pedig a legjobban, amikor ez a kettő együtt jár.


21/N

2018. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez pasigonolkodás! Sokkal bnyolultabb a női gondolkodás, és sokkal részletesebben indul be a fantázia!

A keze meg a szája, meg a kocks hasa, meg a felső teste, meg a fara...cerka nem.

2018. dec. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 általánosítasz. Én is nézem az egész testét, de a farkát is. Mint ahogy a férfiaknak a mellemre téved sokszor a tekintetük, nekem a farkukra.
2018. dec. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!