Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen fehérneműt ajánlotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fehérneműt ajánlotok amitől tuti be indul egy pasi?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
milyen alkatra és mit szeretnél kiemelni?
2018. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fekete melltartó ,csipkés vagy áttetsző bugyi!
2018. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha csinos és szexi a csaj, kis túlzással bármilyen fehérneműben beindulok rá. Ha nem jön be, a legdrágább és legszexibb fehérneműt is viselheti, nem fog felállni a cerkám. De számomra a legszexibb egy csipkés francia vagy brazil tanga. Szín pedig fekete vagy fehér. Az ilyen tigris meg leopárd mintás bugyiktól kiráz a hideg :D
2018. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Átlagos alkatra. Pici cicikkel. :(
2018. dec. 22. 13:32
 5/15 anonim ***** válasza:

Valami csipkés dolog

De ha ennyire szégyelled a ciciket, akkor nehéz lesz mást elcsábítani :D

2018. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne vegyél fel semmit.Attól tuti be indul egy pasi.
2018. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem szégyenlem. De azért képet sem küldök róla. Ez azoknak szólt akik privátban kérték.
2018. dec. 22. 13:41
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Fekete csipke
2018. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyszer én magam is kérdeztem erről a témáról. Kiderült, nagyon sok férfit hidegen hagy, hogy milyen fehérneműben van a nő. :-o Én magam is meglepődtem, milyen sokan mondták ezt.

Természetesen, legalább ennnyi pasit izgat a szexi fehérnemű.

A párodat és igényeit neked kell ismerni. Ha még nem régi a kapcsolat, akkor puhatolózni kell. Nem szabad konkrétan rákérdezni az ünnepek, szülinap vagy évforduló előtt. Beszélgetés közben kell elrejteni a megfelelő kérdéseket, vagy szitiációk esetén kérdezni. (pl. filmnézésnél, ha szexi ruciban van egy nő, rákérdezni, tetszi-e neki. Vagy ruhavásárlás, plázaséta közben a fehérneműs kirakat előtt.)


Számomra az jön be a legjobban, ha párom rendszeresen ad magára és nőiesen öltözik, nem csupán alkalmilag, évente egyszer, pl. karácsonykor. Nejem ügyesen csinálja, rendszeresen visel szexi ruhákat, fehérneműt, mégis megtud lepni alkalmilag egy-egy igenizgató szereléssel. ;-) Nekem nagyon bejön, ha valamilyen szettben van. Harisnya, (harosnyatartóval vagy nélküle), mider, csipkés bugyi, melltartó. Persze az is nagyon izgató, ha szatén holmiban van, annak a tapintása igen gerjesztő hatású. 15 év házasság alatt nagyon sok fajtát hordott, viselt már nejem. Előtte pedig némelyik barátnőm is elkényeztetett ilyesmivel. Persze akadt olyan párom is, aki hallani sem akart a szexi fehérneműről. Volt, aki ezek nélkül is kellően szexi volt, de olyannal is akad, akinek semmi nem állt jól.

Hozzá kell tennem, ahogy mondani szokták, feleségem olyan szép, hogy akár egy vászonzsákban is csodálatosan tud kinézni. :-) Neki nem nehéz szexin öltözni, bár nagyon tudja, mitől döglik a légy. ;-)

47F

2018. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Még azt megakartam jegyezni, ha párod nem cicire fixál, akkor nem lényeges a mellméret. Örülök, hogy nincs ez miatt gátlásod! Ne is legyen!

Olyat válassz, ami kihangsúlyozza a feneked, az a legtöbb férfinek bejön! (ez belénk van kódolva)

2018. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!