Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hölgyek! Ha egy pasi...

Lányok, hölgyek! Ha egy pasi aki női fehérneműt hord mert nőnek érzi magát, ezt hogyan ítélitek meg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

engem sosem zavartak másban ezek a dolgok.

és ha te úgy érzed jól magad,akkor csináld, tojni ki, mit gondol!!

2012. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egészségére.
2012. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem ez lesz az első dolog, amit megtudok róla. Nyilván senki sem mutatkozik be így, hogy "Jó napot! Bölömbér vagyok és piros tanga van rajtam." Számomra ez már egy igen intim dolog, amit az ember csak a hozzá közel állókkal oszt meg. Ha meg valaki a barátom, akkor a szemelyiségéért szeretem és nem a fehérneműéért. Nyilván meglepődnék és kellene egy kis idő, amíg leülepszik, de igyekeznék elfogadni a dolgok és ugyanolyan jó barátja lenni.
2012. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem unod még?
2012. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálad most ez miért ennyire menő téma? Senkit nem érdekel milyen fehérneműt hordasz, hidd el. Senki nem látja és nem is akarja látni...

Nem ítélem meg sehogy amíg az illető nem dörgöli ezt az orrom alá minden nap ahogy azt itt te teszed. Mert ez már gáz, úgy élsz ahogy akarsz, ha kék kaktusznak érzed magad engem az sem érdekel, de ne tedd közhírré, ez csak rád tartozik.

2012. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"mert nőnek érzi magát"?

Nemi identitás zavar. Természetesen homoszekszuálisnak ítélem.

2012. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!