Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek ha pasi létemre női...

Hölgyek ha pasi létemre női fehérneműt hordok az mennyire gáz? Nem tehetek róla, ebben érzem jól magam!

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
na szerinted mennyire???? NAGYON
2012. okt. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugya már, ez teljesen normális, hiszen mind tudjuk, hogy a női fehérneműt pont a férfi nemiszervre tervezték, így tökéletesen kényelmes és egészséges a viselése a férfi nem számára is!

Jesszusom... -.-

2012. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon
2012. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem tangát vesz fel, hanem francia bugyit, és tetszik neki, hogy szorítja ott lenn a micsodáját.
2012. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Meséld el ezt néhány ismerősödnek is.. feldobod a napjukat xDDDD milyet röhögtem :DD
2012. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tehetsz róla, de én sem és a többiek sem tehetünk arról, hogy ez milyen érzést vált ki belőlünk. Úgy önmagában nem érdekel, mindenki hordjon, amit akar, de párkapcsolatot nem tudok elképzelni egy ilyen pasival.
2012. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vár a Duna, vár a MÁV!
2012. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 schwa ***** válasza:

én is szivesen veszem fel tnyleg kényelmes

és a melltartót is jo hordani. hetero vagyok

2014. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!