Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy férfi minden nőt csak 2-3 hónapig kíván? Aztán inkább elintézi magának, miközben mellette fekszik a nő?

Figyelt kérdés
2018. dec. 25. 10:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Egy hónapban egyszer, nagyon maximum kétszer nyúlok magamhoz, nincs benne nagy titok, ha ilyesmire vágyom letámadom a páromat, ha neki épp ahhoz nincs kedve, van benne annyi figyelem, hogy leszopjon. Átlagban napi kétszer szoktunk egymásnak esni, nem két hónapja vagyunk együtt, de próbáljuk fenntartani egymás érdeklődését, sikerrel!
2018. dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Leírom mégegyszer, mert jöttök ilyenekkel, hogy ki milyen ápolt meg jó nő.

Nem csak velem van így. Minden nőjével az élete során ez volt a gond. Az exéhez az utolsó két évük én hozzá sem ért. Ő maga mondta, hogy pár hónap után elveszti az érdeklődést, hogy egyszerübb rárántani

2018. dec. 25. 11:08
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség
2018. dec. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ezzel sokat segítettél köszi :)
2018. dec. 25. 11:45
 15/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jó nő vagy, de valószínűleg unalmas.
2018. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nyilván nem vagy jó nő. Igényteken vagy, ragyás bőrrel.
2018. dec. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
45 éves. A válaszaitokat alapján életében csak igénytelen, büdös, unalmas és rusnya női voltak akiket azért az első pár hónapban döngetett rendesen. Értem. Tehát mindenképp a nő a hibás. Köszi a válaszokat mindenkinek
2018. dec. 25. 12:21
 18/22 anonim ***** válasza:
19 éve vagyunk együtt a párommal, de még nem unom. Igaz, ha az ember felesége egy jó alakú, ápolt, igényes nő, akkor könnyebben marad meg a vágy, de ő még kívánós és fantáziadús is.
2018. dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem a nő a hibás.

Nekem is volt több olyan kapcsolatom, ahol ellaposodott a szex.

A jelenlegi barátnőmmel 5 éve vagyok együtt és egyre durvább a szex... Nagyon izhgalmas és szexi nő.

Szerintem keresgélj tovább, biztos lesz olyan aki naponta többször is megkíván.

33/F

2018. dec. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Figyelj. 45 évesen már nyilbán nincs olyan jó tested, mint 19 évesen.
2018. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!