Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, análszex-ügyben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, análszex-ügyben adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
A barátnőm ugyan szereti az anális játszadozást vibrátorral, ujjakkal, viszont engem nem enged be a hátsó kapun mondván hogy túl vastag vagyok. Kívánja a dolgot, próbálkoztunk is vele, de fájt neki. Tudnátok javasolni valami hasznos technikát, amivel el tudjuk lazítani, ki tudjuk tágítani annyira, hogy magába fogadjon? Megőrjít, annyira kívánom a popsiját, viszont fájdalmat sem akarok okozni neki.

#análszex.
2018. dec. 18. 05:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nagyon rá kellett hangolódnom a dologra fejben is, és akkor azt mondhattam, hogy még én is élveztem a dolgot. Persze mindenképp kell hozzá hogy nyelvvel, ujjal kényeztesd azt a területet előtte. És természetesen síkosító...
2018. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Tegnap délelőtt volt idő játszadozni, és eljutottunk odáig, hogy egy méretesebb dildó becsúszott fájdalom nélkül. Ugyan még nem az én méretem, de jól haladunk...
2018. dec. 22. 06:47
 13/14 Fequez ***** válasza:
49%
Majd mesélj, hogy sikerült-e összehozni :) Ne is foglalkozz a negatív kommentekkel! Ha mindketten szeretnétek, hogy összejöjjön, akkor miért is ne. Szerintem már vagytok annyira érettek, hogy meg tudjátok ezt beszélni egymással! Sok sikert! :)
2018. dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Miért lányoktól kérsz tanácsot? A meleg férfiak tapasztaltabbak a témában...
2019. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!