Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami jó tanácsot tudtok adni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó tanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám meg állni ne verjem minden nap ki heti kettőre akarom csökkenteni de egyszerűen nem bírom láttok egy jó nőt az utcán vagy a kondiba és annyira meghozza a kedvem hogy nem bírom ki.El szoktam foglalni magam de akkor is van fél órám egy recsire bármennyire elfoglalom magam sajnos nehezen csajozom pedig jól nézek ki csak nem vagyok magabiztos tehát az hogy legyen csajom ki lőve valami jó tanács kéne mert túlzás ez a sok recska már

2018. okt. 4. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Te a kondiba is verni járod... mert ez jó edzés után az ember kb olyan mint a zombik..
2018. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az lehet de haza érek meg pihenek másfél órát aztán már azért fel vagy töltődve megint nem vagy fáradt annyira már
2018. okt. 4. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhatározás. Amikor áll akkor mást kezdesz el csinálni.
2018. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod lecsökkenteni?A mindennapi verés teljesen természetes.Nem túlzás hidd el.
2018. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mem értem mi a bajod ezzel. Ez van, hogy én is naponta nyúlok magamhoz heteken keresztül, pedig lány vagyok
2018. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!