Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ennyire sikertelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire sikertelen életem?

Figyelt kérdés

Ha most csak a lányokat nézzük. Sosem volt barátnőm, pedig már rég óta szeretnék. De ha barátnő nem jön össze akkor legalább egy lazább kapcsolat lehetne, de azt sem találok.

21 éves vagyok, szinte mindenkinek ebben a korában volt már legalább 1 barátnője. Nagyon rossz ez, mert hiába szeretnék mintha nem akarná az élet. Csak az a baj hogy nem tudok beletörődni, mert szeretnék barátnőt.


Miért van ez hogy valakinek már sok barátnője volt ennyi idősen nekem meg egy sem?

Tudom hogy nem igazságos az élet, de akkor is...


2018. dec. 17. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy túl rágörcsölsz.

Vedd lazábban

2018. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Teszel is érte?
2018. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi az ami szerinted megfogja a nőt rajtad?

Mit tettél azèrt hogy csajod legyen?

2018. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Figyelj barátom, ne akarj görcsösen megfelelni ennek a *** társadalomnak, mert az lesz a vége, hogy belepusztulsz a megfelelési kényszerbe. Valaki 50 évesen is szűz, és még él, ő mit szól szerinted ehhez? Vagy lelki beteg, vagy kiröhög, és telibeszarja az egészet. Ne akarj lelki beteg lenni, fogadd el és kész!
2018. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy férfinak pont hogy nehezebb összehoznia lazább kapcsolatot, mint tartós kapcsolatot :D


A belsőd, a személyiséged miatt van ez. Nem vagy tökös, magabiztos, jó dumás, vicces, kezdeményező. Ezek a tulajdonságok mágnesként vonzzák a csajokat és minél inkább ilyen valaki, annál sikeresebb a nőknél.

2018. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá èn 28 voltam amikor elösször voltam úgy nővel és még mindíg élek nekem se volt az első szexuális élményem elött sok barátnőm most meg egyáltalán nincs is. Szurkolok hogy neked összejöjjön.

30/F

2018. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Nem vagy tökös, magabiztos, jó dumás, vicces, kezdeményező"



De az a gond hogy nem nagyon járok társágba emiatt meg sem tudnak ismerni, tehát teljesen mindegy milyen vagyok.

2018. dec. 17. 23:07
 8/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember, pláne fiatal manapság már nem társaságban, ismeretségi körben ismeri meg a párját.


Én is elég magányos farkas vagyok, elkerültem tanulni, aztán itt élni egy idegen városba és nem lettek itt jó barátaim, társaságom, nem járok bulizni, mégis elég jónak mondom magam a csajoknál.

2018. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne rinyalj hanem ismerkedj
2018. dec. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Leírtad saját magadnak “tökmind1 milyen vagyok , nem járok társaságba “ ne haragudj de igy nem is lessz mondom ezt lányként, nincs is annál eoszabb amikor meglátok egy helyes srácot valahol ő is engem már akkor szerintem bejövünk egymásnak de nem mer oda jönni, én pedig lehet régi módo vagyok így 19 évesen de nem fogok oda menni, igen is oda kell menni a lányhoz, elvégre mi a legroszabb ami történhet? Azt mondja hogy nem de legalább megpróbáltad és nem gyötröd magad mi lett volna ha .
2018. dec. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!