Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen sikertelen az életem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sikertelen az életem?

Figyelt kérdés

Akik nem tudnak normális hozzászólást írni, inkább ne is írjanak semmit. Így is lelkileg rosszul érzem magam, nem hiányoznak még a rossz, bántó hozzászólások is.

Kissé pánikbeteg és kényszerbeteg vagyok. Még a szüleimmel élek, mert nem vagyok önálló hogy eltudjak költözni itthonról. Pedig szeretnék önálló lenni, de nem megy. Ha már más helyre megyek is már alig várom hogy hazajöjjek onnan. Munkát nem igazán sikerült találnom, csak időszakos közmunkákat. Pedig szeretnék dolgozni, de ahol lakom, sehova nem kellek. Igaz hogy csak egy szakmám és érettségim van, de értelmesnek tartom magam. Emberi kapcsolataim szintén sikertelenek. Volt egy barátnőm, még a gimiből, de már egy pár hónapja nem is beszél velem. A gimiben is volt úgy hogy össze sem vesztünk, de még is másokkal barátkozott. Párkapcsolataimban szintén sikertelen vagyok. Valahogy egy pasi sem tud megszeretni, nem érdeklem őket eléggé, úgy érzem mint ha én jobban érdeklődtem volna irántuk. Volt egy fiú, aki állandóan csak késett a randikról. Szóval velem sosem fordult elő mint másokkal, hogy egy fiú elakarjon venni feleségül, ami már sok velem egykorúval megtörtént. Már sokszor élni sincs kedvem. 25 éves lány


2016. aug. 16. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Én 27 éves vagyok. Szívesen barátkozom veled, ha gondolod, vagy beszélgethetünk.

2016. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném még vásárlásmániás is vagyok, egyszerűen sokkal boldogabb vagyok, ha veszek magamnak egy új ruhát, vagy jó sminkszereket. Ha lenne rá lehetőségem mindennap vásárolnék, de sajnos nem tudok. Havonta, 2 havonta viszont megszoktam lepni magam valamivel.
2016. aug. 16. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de most lesz jelentkező dögivel. :)
2016. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Változtatni kell :) Most őszintén, magától szerinted jobb lesz? Hát nem. Viszont rengeteg dolgot tehetsz, hogy jobb legyen az életed és változzon jó irányban. Munkát nem olyan nehéz találni ha akar az ember. Én is pánikbeteg vagyok, és eleinte nagyon féltem attól, hogy munka közben rámjön, de sikerült megoldani :) Neked is sikerülne.
2016. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nőből is létezik ilyen? Azt hittem, ez a magamfajta férfiak "kiváltsága". Mit tanácsolnék? Fogalmam sincs, ha tudnám, már én is kijöttem volna ebből a kilátástalan helyzetből. Ha gondolod, megoszthatjuk egymással a tapasztalataink.


25F

2016. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a te életed. Változtatni csak te tudsz rajta. Azt viszont nem egészen értem, ha csak néha-néha van munkád, hogy tudsz 1-2 havonta magadnak vásárolgatni? Miből? Mert ha a szüleid pénzét költöd nem szükséges dolgokra az elég baj.
2016. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom, ne parázz, sőt nem is egy embert ismerek, akik kb ott vannak, ahol te. A lényeg az, hogy valami mtivációd kell, hogy legyen. Hamar bele tudsz süllyedni a mocsárba, ha semmi sem visz előre. Lépj be túracsoportokba, vagy valamilyen hobbiklubba, vannak már ingyenes nyelvszakkörök is művelődési központokban, ha legalább heti 1x kimozdulnál egy ilyen kislátszámú csoportos beszélgetésre, órára, szakköre, már sokat dobna. Ha nem mersz élőben ismerkedni lépj be facen Szegeden, Budapesten, akárhol láttalak nevű csoportokba is. Küldd el havonta 200 helyre az életrajzodat, csak felvennének valahova. De ha nem is próbálkozol, akkor nem lesz változás. Erőt és kitartást a változáshoz! Ha valahol elakadnál, ajánlhatok majd könyveket, videókat, stb.
2016. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!