Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért vagyok sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért vagyok sikertelen a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok. Alapvetően műveltnek, intelligensnek tartom magam, adok a külsőmre, a férfiak is megbámulnak az utcán. De valamiért igazán még se érdeklek senkit sem. Volt akivel az interneten ismerkedtem meg, ugyanúgy beszéltem élőben, mint írásban, de még is volt, aki egy pár randi után lekoptatott. Egy fiút is addig érdekeltem, míg a haverjaival nem találkoztam, utána lepattintott. De akivel élőben ismertem meg őt se érdekeltem eléggé, mert nem akart felvállalni, illetve ritkán találkoztunk, de aminkor találkoztunk akkor is akkor amikor neki jó volt. Szóval nem tudom miért, de valamiért taszító lehetek másoknak. Pedig nem vagyok se hisztis, se kényes, se beképzelt. Rossz látni hogy más velem egyidősöket annyira szeret a párjuk, van olyan akit el is vesznek, rossz mások boldogságát látnom a Facebookon. Már sokszor élni sincs kedvem, depressziós vagyok, mert egy nagy nullának érzem magam.
2016. júl. 25. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Amit a facebookon látsz az többnyire csak illúzió.

Kicsit idősebb komolyabb férfiakkal is próbálkoztál?

Szerintem nem benned van a hiba,vagy ha mégis akkor nem igaz amit magadról leírtál.Talán rosszul látod magadat.

2016. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai, de valamiért másokat még is eltudnak fogadni csak engem nem.
2016. júl. 25. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Az biztosan nem igaz,hogy CSAK téged nem.Itt vagyok példának én,engem sem fogadnak el a nők,pedig én sem vagyok ronda és nagyon sok pozitív tulajdonságom van.

Sokan járnak a mi cipőnkben,csak vannak akik ezt jobban viselik,tulajdonképpen én is elfogadtam a helyzetemet és a csodában reménykedem.

2016. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia


Az intelligencia nem kor kérdése. Nekem az első párom 26 éves volt. Akkor voltam 19. Közel sem voltunk azonos szinten. Én képes vagyok az éjszakai égbolton vagy a napfelkeltén merengeni, de ez nagyon sok embert hidegen hagy. Apróságnak tűnhet, de egy kapcsolat sok apró dolog nagy egésze. Hidd el hogy nem vagy nulla. Egyszerűen csak egyre kevesebb a normális ember. :)


23/f

2016. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 és most van kapcsolatod?
2016. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves #5. Nem önreklám célzattal válaszoltam a kérdésre. De ahogy a mondás tartja: Igen, szingli vagyok és nagyon le kell nyűgöznöd ha azt akarod hogy ez változzon. :)
2016. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem is dettó ugyan ez van csak én férfi vagyok. Én nekem sem megy a párkeresés már én is mindenhogy próbálkozok. Persze félénk vagyok élőbe nem igazán megy de 1-2 éve már ezen is változtattam hogy picit összekapjam magam de alig lett jobb a helyzet. A külsőmre is sokat adtam már, magamhoz képest sokat változtam külsőre, lefogytam picit izmosodtam, jó még mindig mackós alkat vagyok de ez most picit más. Nekem sincsenek nagy igényeim, valamikor nagyon csinos lányt nézek ki magamnak, valamikor kevésbé csinosat, nekem a kedves mosoly és jó kisugárzás a fontos inkább meg a belső értékek. Akinél nagy nehezen betudok próbálkozni az fogalt aki meg esetleg nem az vagy leráz vagy csak elvan velem de semmi több. Én interneten még itt a GYK-n is rengeteg lányt ismertem meg akikkel még lett is volna valami de vagy messzebb laktak vagy annyira unalmassá váltak a beszélgetések mert ők folyton csak egy dologról tudtak beszélni hogy semmi nem lett belőle. Nekem nagyon nincsenek barátaim, munkatársaim is nálam idősebbek akikkel elvagyok ők családosok máshogy vannak már mint én. Sajnos nagyon sok ember beképzelt, bunkó a korosztályomból rengeteg ilyen barátomat vesztettem el mert ők felvették ezt a stílust és nagy bulizós piálós emberek lettek akik szinte semmi tiszteletet nem adtak nekem kb, még a gyerekkori legjobb barátom is egyik napról a másikra szüntette meg velem a kapcsolatot csak mert olyan társaságba került ahol átmosták az agyát szinte és azóta egy eléggé iszákos nem törődöm semmivel pali lett, anyja nyakán él, igaz eljár dolgozni, hazamegy alszik és ennyi az élete. Én meg elég sokat teszek idehaza a szüleimnek segítek mert már nem fiatalok, mellette dolgozok, intézem a dolgaimat, idehaza is teszem amit kell, egy kis pihi és ennyi. Persze sokszor érnék rá meg sokszor van mehetnékem de ha nincs kivel akkor nem tudok mit tenni. Egyedül meg uncsi. Amikor adódik valami mindig próbálkozok ismerkedni de nulla siker sajnos, pedig kedves vagyok, normális, adom önmagam próbálok segíteni amiben tudok, de nem igazán érek el semmit ebben.


Egyik munkatársam is ugyanígy van 30 évesen.


Én is már nagyon régóta szeretnék párkapcsolatot engem is szinte már zavar mások boldogsága, már egy olyan embernél panaszkodtam akinek eddig soha pedig jóba vagyunk. Ő mondta hogy megy nekem meg nem tudja elhinni miért nem találtam még csajszit magamnak, persze látja ő hogy milyenek a korombeliek és láttam rajta hogy csak vigasztal hogy ne adjam fel mert jóba vagyunk és bírjuk egymást.


Én sem értem mi velem a baj tudom jól min mész keresztül. nekem egy ismerősöm tanácsolta azt hogy ne foglalkozzak ezzel a problémával ami ugye nehéz de előbb utóbb mindenkinek jut pár az életében.

2016. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy öltözködsz, mint egy golddigger? A hangod milyen? Lehet, hogyakaratlanul is affektáló. Nagyon zárkózott is vagy? Elképzelhető, hogy Jégcsapkirálynőnek tartanak.
2016. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy valami elég nagy gond lehet veled. Nem bántásból írom, de tényleg. A környezetemben és az ismerőseim környezetében is, a huszonéves átlagos lányok lazán válogatnak a pasik közt. És rengeteg pasi van, aki gyakorlatilag bárkivel összejönne, csak nő legyen.

Szerintem 2 lehetőség állhat fent:

1, Valami nagyon kiábrándító benned. Nem akarlak megbántani, nem konkrétan rád írom, csak pár példa: Büdös száj, rossz fogazat, zsíros haj, egyből gyerek téma vagy hasonlók.

2, Csak az olyan pasikat veszed észre, akik nálad szebb csajokat akarnak.

Mi így ismeretlenül nem tudunk többet mondani. Pár előző biztos szívesen randizna veled, ők megfejtenék a dolgot! :D

2016. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!