Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves vagy, de még sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagy, de még sosem volt rendszeres nemi életem. Nagyon el vagyok késve?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki hasonló helyzetben volt mint én és végül lett párja, gyereke?
2018. nov. 29. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez a kv lefott mar.
2018. nov. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy lekésve semmiről!

De most már szedd össze magad és húzz bele!

Mert minden elvesztegetett nap egy önrablás.

2018. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy van lefőve meg elkésve semmi.

A nemi élet kezdetének nincsenek általános érvényű kòbevésett szabályai. Ahogy pl a nyolcvanas kilencvenes években már szinte a legtöbben 14-15 évesen elvesztették a szűzességüket, manapság azt látom, hogy sokan még 18ra sem. Én is fura gyereknek tűntem, 1991ben, 19 évesen, hogy akkor szexeltem először. Ma 46 éves pasiként visszanézve azt kell mondjam, hogy nem bszik egy öltéssel. Nekem is volt ez az, majd egészen 26 éves koromban indult be a nagyon rendszeres. Akkor lett egy 17 éves barátnőm, akivel 15 évet együtt is maradtunk. Na az a szerelem kárpótolt azokért a frusztokért, hogy tizenévesen alig, huszonévesen keveset szexeltem. 26 évesen akkora nemi élet lett hogy az csuda, a lánnyal.

Tehát simán bármilyen életkorban lehet valakinek párja, sok nő 30 felett szül, tehat nem vagy elkésve.

2018. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmiről nem vagy le késve.

Egyetértek az előttem szólóval, abszolút igaza van !

Bár, ha törekednél arra, a közvetlen környezetben lévő lányoknál, vagy eljárnál szórakozó és egyéb társasági helyekre, akkor a párkapcsolat es szex hiánya nem lenne gond szerintem. Tégy ellene, de ne a szex vagy mások véleménye miatt, hanem magadért, mert fiatal vagy, és pont abban a korban vagy még, ami a legjobb !

Ha nem érzed elég jónak magad, sportolj, akar otthon is !

A pozitív változások erőt és önbizalmat kölcsönöznek, nem csupán jó-jobb külsőt ! Tapasztalatból mondom !

2018. nov. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Külsőmmel nincs úgy gond, inkább az élet nem akarja hogy összejöjjek valamivel.

Komolyan úgy érzem hogy sosem lesz barátnőm...😕

2018. nov. 29. 09:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát az elvesztegetett évek már nem jönnek vissza, de az előtted állóakkal még kezdhetsz valamit. Ha úgy nézzük, hogy az emberek 90%-ának már volt valamilyen szexuális élménye egy másik emberrel 22 éves korára, úgy nézve el vagy késve, igen.


Én is 21 évesen veszítettem el a szüzességem egyébként és azóta az életem nagy részében rendszeres nemi életem volt.

2018. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

16-17eves korom körül nem zavart ez még. De már 1-2eve nagyon zavar.

Amugy nem vagyok már szűz, 20 évesen volt az első.

2018. nov. 29. 10:07
 8/9 anonim ***** válasza:
És az első szexert fizettél ? Ha nem , úgy még talán van remény !
2018. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a külső nem ok, akkor motiváltág és némi rámenősség hiányzik !

(Nőként mondom), sokunk várja azt, hogy előbb a férfi szólítson le és ő tegye meg az ismerkedésnél az első lépéseket ! Szóval, légy bátrabb !

Maradj mindig úriember, mi nők szeretjük ha valaki kellően figyelmes, és ennyi. De ha nem teszel ellene, és begubózol, akkor ne csodálkozz !

2018. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!