Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal ki akarjuk próbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal ki akarjuk próbálni a szexet másokkal, de nem tudjuk hol keressünk hozzá embert, van ilyennel tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Normális pár vagyunk, igényesek, és még jól is nézünk ki, tehát nem a rosszlányokon hirdető 100kg-os 40-es párok


Húszas éveink elején járunk


Nem unjuk a szexet, de szeretnénk kipróbálni plusz egy pasival és plusz egy nővel (külön külön, párok nem jöhetnek szóba)


Hogy vagy hol találhatnánk erre szintén normális embereket? Van ilyennel tapasztalatotok?


2018. dec. 16. 20:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hasonló problémám van nekem is, csak ebben az esetben én lennék a férfi beszálló egy párhoz. Próbáltam pár oldalt ami erre való, de alig-alig akadt olyan pár, akikre azt lehet mondani, hogy jól néznek ki és nem öregek, elhízottak, igénytelennek tűnőek. Akik kevesen megfelelnének, azoknak meg hiába is ír bárki, annyi levelet kapnak, hogy szerintem már az egészből elegük van és el sem olvassák. De ha véletlen mégis válaszolnak, akkor jó eséllyel ott elbukik a történet, hogy egyrészt köszönni sem tudnak (alapvető szerintem), másrészt a képek mögött egy 60 éves bácsi ül akinek már csak ennyi minden öröme.

Szóval ha egyedül keresel férfiként, baromi nehéz dolgod van, hiába vagy fiatal, intelligens, nézel ki jól és van érzéked a szexhez.

2018. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

saját tapasztalat, mert mi már csináltuk, szintén huszas években:

2 dolgot ajánlok:

- Swinger. Könnyű, tuti buli, nem egyből mélyvíz, hiszen semmi sem kötelező. Mi kb hatszor voltunk swinger buliba amíg ténylegesen történt kis akció másik párral, addig inkább csak nézelődtünk, szexelgettünk magunk, élveztük a felszabadultságot és tök izgalmas volt. Hónapokig feldobta a szexet nálunk csak azzal, hogy ilyen "perverzek vagyunk"

Az egyetlen hátránya, hogy nincs igazán időd megismerni egy másik párt, max csak dumálgattok fél órát, ami mondjuk sokszor elég is, élőben mégiscsak egyszerűbb eldönteni, hogy valaki tetszik vagy sem


- online mondjuk Goldengate: az az iszonyat nagy hátránya, hogy sok a kamus, nagyon sokáig tart, sok idő és energia befektetés és kerülgetitek egymást mint a forró kását. Mire nagy nehez összejön egy kávézás, lehet kiderül, hogy élőben nem is szimpatikusak és ha oda kerül, hogy vetkőznétek, akkor onnan már nincs megállás. Swingerben lehetsz teljesen anonym, ott már nem.


- barátok: nem ajánlom, csak macera van vele, sokkal merészebb mint idegennel, mert akkor feljöhet a féltékenység. Inkább egy full idegen, akivel soha többé nem találkozol, vagy lehet még a nevedet sem tudja


Most már 30 felett vagyunk, de ha hirtelen azt akarnánk, hogy többes, akkor egyértelműen swinger lenne. 2-3 buli alatt szinte biztos, hogy találnál megfelelő személyeket

2018. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!