Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van tapasztalatotok harmadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tapasztalatotok harmadik fél bevonásában?

Figyelt kérdés
A feleségemmel már 6 éve vagyunk együtt ( mind a ketten 29 évesek vagyunk) és nagyon szeretné kicsit feldobni a szexuális életünket és gondoltuk hogy egy másik srácot bevonhatnánk. Van köztetek olyan aki próbálta? Mik a tapasztalatok?

2018. dec. 1. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Van jó és van rossz tapasztalat.

Akkor rossz, ha rossz harmadikat választotok! Ezekben a felállásokban nagyon sokat számít, hogy olyat vegyetek be, akit emberileg is el tudtok fogadni, nem csak szexuálisan!

Az ember alaposan válogassa meg, hogy kivel dugatja meg az asszonyt.

Különben meg ha összejön, akkor nagyon jó tud lenni, és nem fogtok leállni ennyinél: lesz majd 2l+te, meg lesz előbb utóbb 4-es is.

Ugyanúgy meg lehet szeretni ezt a műfajt mint a naturizmust...

2018. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Van. Én f ők n

Félreértés ne essék :D áldozat voltam ezt hozzá kell tennem.

2018. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Számomra nem túl jól sült el. Második találkozás után szépen kihagytak,kettesben jobban érzik magukat
2018. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hello. voltam már 3dik párnál. nagyon jo volt 29 f
2018. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!