Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg úgy van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg úgy van, hogy ha van második randi, akkor mehet a csók a végén, s ha harmadik randi is van, akkor szabad az út a szexhez?

Figyelt kérdés
Értsétek úgy, hogy felnőttekről van szó, ha a nő benne van második randiban, akkor biztos lehet valami, harmadikat meg minek akarna, ha nem óhajtja folytatni?
2018. nov. 8. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsére nem minden férfi ekkora gyökér
2018. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki fog a harmadik randi után szexelni. Van, aki előbb jobban megismerné a másikat. Helyzettől függően csók már az elsőn is lehet, ha megvan a helyzet, nem érdemes kihagyni.

Ha benne van a harmadik randiban, érdeklődik utánad, tetszel neki. De az személyfüggő mennyi idő után bújik veled ágyba!

(Egyszer halottam egy filmben; van három randis, van három hetes és három hónapos nő vagy vmi ilyesmi.)

2018. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak mert kiírtam egy kérdést, nem leszek gyökér.
2018. nov. 8. 22:06
 4/14 Diavolino44 ***** válasza:
22%

Nincs erre szabaly, DE en azt mondom, hogy ne legyen olyan elso randi ahol nem probalod megcsokolni.

Ket dolgod van egy randin, ertelmesen beszelgetni, es megcsokolni. Az egyik kell a racionalis ennek, ezzel a pasival lehet ertelmesen beszelgetni, a masik az emocianalis ennek, ez a pasi akar engem mint no, s mukodik a kemia.

10-bol kilencszer bevallik! Az az 1 pedig valoszinu annyira zarkozott, hogy vagy totalisan el van valasztva az egeszseges szexualitasatol tarsadalmi nyomas miatt (nem akar ribizli lenni) vagy szimplan beteg, (s vagy nem mukodne a szex vagy honapokat kell dolgoznod rajta, hogy megnyiljon)

Ez felnottekre igaz, 18 alatt, meg egy serdulo lany csak ismerkedik a szexualitasaval, ott nem erdemes siettetni semmit.


A szex az mas teszta, de 3 randin, siman be lehet probalni, hogy nalad vagy nala legyen egy romantikus vacsora. S meglatjuk mi lesz belole.

De igen nalam a 3-as szam szokott nyero lenni. 2 randi ahol iszunk beszelgetunk kovi randin en megyek a csajhoz, s fozunk valamit, mert szeretek fozni. S akkor valami ugyis tortenik. Nem mindig szex.

2018. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezt a lehető legrosszabb helyen kérdezted meg.

Az első válaszoló mindent elmond.

2018. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen szabály...

Én pl első végén szeretem ha megvan a csók ha szimpatikus volt. Nekem harmadik randin szex helyett azt nyögte be a lány hogy mással is ismerkedik reméli nem zavar...hát de zavart.

2018. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincsen ilyen szabály ( forgatókönyv), totál egyén - és szituációfüggő, hogy mikor jön a csók, és mikor " lehet" a szex...
2018. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nincsen semmilyen szabály, minden ember más, itt a lényeg, hogy érezd a ritmust, hogy hol áll a dolog. Van lány akinél 1 hónapot kell randizni, sőt van ahol 2-3 hónap a standard, és vannak olyanok akik már egy randi után...


mindenki más, mindenkinek más az igénye. Ha azt látod, hogy a lány már a másodikon nagyon akar csókolózni, akkor próbáld meg, tarsolyodban legyen egy kiduma ha rosszul sülne el ("bocsánat, de annyira ellenállhatatlan volt az ajkad, hogy nem bírtam ellenállni") és egyéb közhelyek, és akkor nincs veszteni való

2018. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Erre nincs szabàly.

Én szerettem tudni az elején, hogy érdemes-e folytatni, de màr 30-on túl vagyok, gondolom az én vàlaszom nem valami hasznos.

2018. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 vagyok, és nő.
2018. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!