Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondták, hogy az izmossá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondták, hogy az izmosság nem számít az ismerkedésben? Mióta izmos lettem, el sem hiszem milyen sikereim vannak ahhoz képest, mint amikor nem voltam

Figyelt kérdés

Régen 194 cm-hez 74 kg, vagyis egy kilátszó bordájú pálcikaember voltam. 3 év edzés után most 93 kg vagyok, viszonylag vállas, sportos, egy átlagos kevés izom ember még jó izmosnak is mondana. És főleg az utóbbi 1 évben nagyon összejöttek a dolgok a csajokkal. Gimiben volt régen egy barátnőm és fősulin két alkalmim, utóbbiak sem világszép lányokkal. De most az utóbbi időben sokkal több lánynak tetszem, mint régen, de könnyebb velük beszélgetnem is, stb. Nem lettem Casanova, de volt még három alkalmim csinos lányokkal és most pár hónapja van barátnőm.

Ja és azt veszem észre nem csak maga az izmosság számít, hanem hogy sokkal több önbizalmam van, ha magamra nézek akkor erősnek, nagynak érzem magam, meg örülök hogy tényleg volt ennyi kitartásom hogy egyáltalán 3 éve foglalkozom vele (mert sokan hamar feladják, illetve sok embernek nincs is olyan erőfeszítést igénylő hobbija/projektje, amit 3 évig csinálna). Szóval ez is fontos nekem, hogy extra önbizalmat adott.


25/F


2018. dec. 11. 09:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igazából megválaszoltat a saját kérdésed. Nem az izmosság számít, hanem az önbizalom és te az edzés által sok önbizalomra tettél szert. Valószínűleg régebben visszahúzódóbb lehettél és nehezebben is kezdeményeztél.
2018. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy én azt mondom az izmosság olyan sokat nem nyom a latban, de azért azt is hagyjuk már, hogy semmit sem ér.

Én pl. világ életemben úgy néztem ki mint a Ryan Goslingról linkelt képed, talán azért egy kicsit izmosabb. Azért tapasztaltam, hogy előjön a lányokból, hogy számít. Főleg miután felöntöttek a garatra és kicsit levetkőzik a gátlásaikat és nem fogja kötni őket semmi, szóval átadhatják magukat a vágyaiknak. Vagy legalábbis ezt gondolják. Most itt sokan, hogy ilyen, meg olyan lányoknak hordják el egyesek az olyan lányokat, akiknél ez egy pillanatig is számít. Bizony mondom néktek, hogy akik ezt írják is átlépnének egy bizonyos alkohol mennyiségen, hogy előjönne, hogy őket is befolyásolja.

Úgy imádják látatlanba elhordani az emberek egymást, miközben nem a társadalom legaljáról beszélünk. Igen csak széles körben van tapasztalatom.

Viszont most jön az igazi tükör, én régen mindig rejtettem, hogy izmos vagyok. Nekem egyszerűen ilyen a genetikám, közben meg sokan rám mondanák itt, hogy kondiszökevény vagyok, miközben soha életemben nem jártam. A lényeg, hogy egy idő után elegem lett a dologból, hogy xxl-es pólókat, meg slankító szereléseket hordjak. Lássatok csodát, sokkal több lány kezdett el nyomulni rám mint előtte. Azt se felejtem el soha, mikor középsuli után évekkel találkoztunk többen és a lányok mondták, hogy a hogy kigyúrtam magam. A fiú osztálytársaim mondták, akikkel folyamatosan találkoztunk utána is, hogy én mindig így néztem ki csak nem úgy öltözködtem. Ezek után olyan volt osztálytársnőm is elkezdett rám nyomulni, aki korábban utált.

Szóval én mindig úgy próbáltam keresni, hogy ne az izmos szépfiút lássák bennem. De ez nem éppen könnyű és bár imponál a lányoknak, hogy ha értelmes és igazán művelt az ember, de csak egy nagyon alap szintig. 90%-uknak csak tetszik hogy tud beszélni az ember fia és valami számára "okosnak" hangzó dologról, de hogy ténylegesen mit mond az már nem igazán érdekli zömüket. Szóval mindig is jobban fog csillogni a szemükben a külcsín, mint az intellektus.

Talán úgy tudnám összegezni, hogy alapvetően nem keresik a nők görcsösen az izmos férfiakat. Korántsem. De ha találkoznak egyel, akkor bizony könnyen elvesztik az eszüket

2018. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy semmit sem ér. Mondtam azt is, hogy vannak csajok, akiket csak ez hajt, csak éppen azok kb annyit is érnek :D

Meg ez, hogy felönt a garatra és akkor egyből elkezd nyomulni. Ittasan bárki bármire rámászik, ha a gátlásnak annyi :D

Láttam már olyan jó csajt, aki a legnyomibb sráccal feküdt le ittasan.

De megint csak az lett vázolva, hogy jól nézel ki, de a csaj csak akkor kezdett el veled foglalkozni, mikor leitta magát, mert amúgy akkora személyiségi nulla vagy, hogy csak romboltad a libidóját.

Tudod, van az a mondás, hogy nincs ronda nő, csak kevés pia. Ez a mondás fordítva is igaz ám :D És a ronda szót nem csak külsőleg lehet értelmezni.

2018. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Légyszíves ne csak azt értsed meg, vagy fogd fel amit szeretnél. Igen tisztességes terjedelmet, illetve ehhez többszörösen visszatérő gondolat menetet ignorálsz. Persze feltételezzem, hogy véletlen te te belül gyönyörűséges ember?

Pont ez volt a lényege az egésznek, hogy nekem ez nem kell, szóval csak kínkeservesen erőltetve lehetett azt megcsinálni amit tettél, hogy azt sugalltad, hogy én itatnék le bárkit. Nem, tudod van az helyzet, hogy adott egy lány, akinek bejön valaki. Az a valaki nem tesz semmit, jelen esetben, mert nem érdekli őt a lány és a lány miután iszik és oldódtak a gátlásai, a tettek mezejére lép és ilyenkor gyakran ordenáré és esetlen módon. Ez annyira általános eset, hogy már közhely. Ez kb. minden 3. lánnyal előfordult már valaha valamikor élete folyamán. Szóval ha le akarod degradálni minden egyes ilyen esetben az így cselekvő lányokat, akkor a lányok zömével megteheted.

A lányok korántsem szentek, nem kell őket utálni, de piedesztálra sem kell emelni őket. Emberek és mint olyanok gyarlók.

Mellesleg megint csak megismételve, pont ezt volt a lényeg, hogy nekem mindig is az volt a fontos, hogy a belső értéket nézzék leginkább. Az ember meg csak remélni tudja, hogy mikor valakit közel enged végre magához, akkor azon van a legnagyobb hangsúly. Úgy vélem jelenleg így van a párommal, de fenntartom a tévedés kockázatát, hogy csak áltatom magam.

Továbbá egyszerűen nem lehet nem érezni az indulatot, mikor azt írod "megint csak az lett vázolva, hogy jól nézel ki". Az emberek különbözőek minden téren, de tagadhatatlan, hogy egy-egy szociáléban bizony vannak általános szépség ideálok, külcsín arányok, stb. Nem arról van szó, hogy maga lennék Apollón, vagy Baldr, de most minek szerénykedjek hamisan? Az is bizony egy emberi hiba lenne. Viszont részedről egy ilyen meg indulatot vált ki. Vagy féltékenységből, vagy vélt valótlanságból. Akárhogy is, azért nem úgy kéne hozzá állni, hogy nem léteznek közízlés szerinti sportos és jóképű emberek, vagy ha igen, akkor az mind egy hulladék, mert ez bizony rólad fest képet.

2018. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!