Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az alábbi ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az alábbi ismerkedésben elég korrekt voltam?

Figyelt kérdés

Férfi:Gyakorlatilag tégedet addig érdekel valaki ameddig jó a sex vele ?


Én: írta:

37 éves vagyok.Nekem két kislányom van.Az egyik 8 éves a másik 13.A kisebbik nem velem él.Pontosabban egy férfi társaságát keresem,akivel jól érzem magam.Én amíg jól érzem magam vele addig keresem a társaságát.Tehát nem egy alkalmi szexre törekszem.Amit leírtam az adatlapomon az mind igaz.Olyan partnert keresek,akiben örömömet lelhetem,és azt viszonozhatom.Élvezem a gyönyör fokozását.Szeretem a hosszas bevezetőt,és nem egyből vetkőzni.

Nyitott vagyok én is sok mindenre ami nekem is jó persze:masszás,egymás kényeztetése


2017. júl. 27. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Túlzottan is.

Ott rontottad el h leírtad h nem akarsz egyből vetkőzni.

2017. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Érdekel a "hirdetés" :d 37F Sokszor sokat szexelhetünk akkor? :)
2017. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ez a bemutatkozó szöveg. A partner kereső férfi helyében meg akarnék ismerkedni veled jobban.
2017. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

korrekt, meg tobb ilyet.


40F

2017. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én:Elég sarkosan fogalmaztál,de van valóság alapja ami természetes.Ha nem működik a szeretkezés,meg intimitás akkor hiába működik a többi.Ti férfiak,hogy vagytok????.Én írtam is,hogy egy férfi társaságát keresem akivel jól érzem magam.Nem akarok elköteleződni.Összeköltözésben nem gondolkozom egyenlőre,és nem is erőltetem.Ha valakivel úgy látom érdemes,akkor az is lehet.
2017. júl. 27. 15:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem ígérgettem neki semmit a jövővel kapcsolatban.
2017. júl. 27. 15:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha szexpartnert keresel ,még sok is.
2017. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész megfogalmazás teljességgel értelmetlen. Az sem egyértelmű, hogy te most férfi vagy vagy nő....Előbb meg kellene tanulni fogalmazni és az után megpróbálni így ismerkedni az interneten. Minden előítélet nélkül mondom, hogy ha nekem valaki ilyen nyelvhelyességgel írna az interneten szóba sem állnék vele az biztos. Ennek ellenére remélem normális partnert találsz, de légyszi olvasd el amit írtál mielőtt elküldöd....
2017. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem se világos sok dolog, annyit vettem le, hogy keresed a jó szexet, ha az nem működik akkor lapát...


Beérkeztél abba a korba, amikor a 18 éves srácok megfektetnek. Ezt akarod nem ?

2017. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem pont jo lennel. Ilyen szeretot keresek. Merre elsz?
2017. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!