Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, akik átlag alatti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik átlag alatti mérettel rendelkeznek! Titeket ez gátol az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Bátran be mertek próbálkozni a lányoknál? Nem tartotok emiatt az ismerkedéstől, hogy ha esetleg összejönne, akkor majd csalódás lesz a lány részéről? Írnátok tapasztalatokat?
2016. dec. 1. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Én, gyakoris átlag (20 cm) alattiként életemben talán kétszer ha megmértem a farkam, annyira érdektelen, hogy mekkora.
2016. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Én mindig parázok, hogy kicsinek fogja a lány érezni... A korosztályomban a méteres a menő.

17F (16cm)

2016. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Ismerkedésben nem, de ha intim helyzetig jutok komoly kapcsolatban akkor kicsit elkezdek parázni. De ha nem akarok semmi komolyat idegenekntől akkor nem érdekel,hogy mit gondolnak..ha ismerősi körben van akkor igen,hogy ne menjen híre:D

12/3,5-ös méret

2016. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
A 12/3,5 - el semmi baj sincs ! :D
2016. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Felesleges ezen parázni, de tudom, hogy a férfiaknál ez örök problémaforrás marad. Én nőként állítom, hogy sosem a méretet néztem, ezerszer fontosabb számomra annak a faroknak az illata, mert ha az nincs rendben, akkor az orális kényeztetés kizárva. S bizony ez nem csak fürdésen múlik. Szerintem nem én vagyok az egyetlen nő, aki így gondolja.
2016. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös ez te vagy, de manapság már nagyon sok lánynak fontos. Úgy értem annyira fontos, hogyha x cm alatt van akkor konkrétan kineveti és otthagyja a pasit érte, aztán elterjeszti és jót nevet rajta a barátnőivel.

De olyat is gyakran hallani, hogy megcsalta a párját, mert unta már az átlagos méretet és ki akarta próbálni egy nagyobbal. Van olyan fórum, ahol amerikai csalfa nők ezrei mesélnek, hogy milyen jó a néger farokkal csalni a férjüket és hogy kell elkerülni a lebukást.

2016. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Az általános szociális gátlásaim ennél sokkal komolyabb tényező. Ha azon túljutok, akkor a péniszméret már lényegtelen - az pont nem jelent számomra gátlást.
2016. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mivel elsőnek azzal nyered meg aki vagy,ahogy kinézel ahogy gondolkozol amilyen a viselkedésed és ha abba bele szeret utána eltörpül az hogy mekkora neked. Bár én BARÁTKOZNI, BESZÉLGETNI olyan lányt keresek aki elítéli a kicsi farkat..stb de nem találok olyan lányt mert túl "betegnek" gondol ez miatt.
2016. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, gátol. Nem is feltétlenül azért, mert hogy mi lesz majd ha szex lesz, hanem kiskorom óta sokat piszkáltak vele, mondjuk tesi óra után zuhanyzókban és egyéb helyeken. Kialakult egy marha nagy gátlás bennem, és ezt még nem sikerült legyőzni. (11-12 cm, 4 cm átmérővel.) 23/F
2016. dec. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Utolsó, nekem tökéletes lenne.

18/L

2016. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!