Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek korrekt dolog e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korrekt dolog e miatt megszakianom a kapcsolatot vele? Egyszeruen emelygek 21f

Figyelt kérdés
Van egy lany akivel par hete kavargatunk (nagyon tetszem neki). Tegnap este lefekudtunk egymassal es nagyon szoros volt... nem csak a puncija hanem amikor kutya pozba fordult a akkor estrevettem h a segge is... Azota emelygek ha ra gondolok. Errol mit gondoltok?
2017. máj. 2. 12:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a te farkad, segged is szőrös. Neki is lenne oka émelyegni ennyi erővel. Nemcsak egy lánynak kell igényesnek lenni. Ezt fiúként mondom.
2017. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Mondd neki, h ez zavar. Beszéljétek meg a szőrtelenítés kérdését. Aztán jó napot.
2017. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
16%
@Egyeske, nekem ne magyarázd már meg, hogy egy szőrös férfi segg, egyenértékű egy szőrös női posival, mert lehidalok.
2017. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%
Korrekt lenne ha megtanulnál írni
2017. máj. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

A lányoknak is nő szőr alapjáraton ott hátul is, nem csak elől, valakinek jobban, valakinek kevésbé. Csak azért írom, mert nekem úgy tűnt, hogy te azt hitted eddig, hogy alapból csak elől van egy kis pihés szőr és annyi. Az más kérdés, hogy borotválja-e vagy sem.

Terveztétek, hogy lefeküdtök? Mert ha nem, akkor lehet, hogy ha számított volna rá, akkor leborotválja.

2017. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt lenne, ha tudnál kommunikálni, nem csak d..ni.
2017. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Keszultunk ra ugyhogy tudott rola. Nagyon szoros volt es az a baj hogy ha ra gondolok felfordul a gyomron. Fekete csomokban nott es nagyon gusztustalan. En figyelek az ilyesmi igenyes vagyok. Tudom h no oda nekik...
2017. máj. 2. 13:52
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, van aki meg a csupasz nőktől van rosszul. Tehát megmondhattad volna neki. Nem azt mondom, hogy hibás vagy, de csak emiatt szakítani, ha amúgy bejön, bolondság. Finomnan vezesd rá, akár előjátékként megborotálhatod.
2017. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt,legalább talál valami értelmes pasit,aki nem csak az élvezetet látja benne.
2017. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatot megszakítani nem lenne korrekt, megbeszélni igen. Még ha nem is akarja majd eltávolítani. Azért fontos, hogyan fogalmazol.
2017. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!