Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondták, hogy az izmossá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondták, hogy az izmosság nem számít az ismerkedésben? Mióta izmos lettem, el sem hiszem milyen sikereim vannak ahhoz képest, mint amikor nem voltam

Figyelt kérdés

Régen 194 cm-hez 74 kg, vagyis egy kilátszó bordájú pálcikaember voltam. 3 év edzés után most 93 kg vagyok, viszonylag vállas, sportos, egy átlagos kevés izom ember még jó izmosnak is mondana. És főleg az utóbbi 1 évben nagyon összejöttek a dolgok a csajokkal. Gimiben volt régen egy barátnőm és fősulin két alkalmim, utóbbiak sem világszép lányokkal. De most az utóbbi időben sokkal több lánynak tetszem, mint régen, de könnyebb velük beszélgetnem is, stb. Nem lettem Casanova, de volt még három alkalmim csinos lányokkal és most pár hónapja van barátnőm.

Ja és azt veszem észre nem csak maga az izmosság számít, hanem hogy sokkal több önbizalmam van, ha magamra nézek akkor erősnek, nagynak érzem magam, meg örülök hogy tényleg volt ennyi kitartásom hogy egyáltalán 3 éve foglalkozom vele (mert sokan hamar feladják, illetve sok embernek nincs is olyan erőfeszítést igénylő hobbija/projektje, amit 3 évig csinálna). Szóval ez is fontos nekem, hogy extra önbizalmat adott.


25/F


2018. dec. 11. 09:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem is az izmosság számít, ha az az önbizalom, amit nyertél az edzéssel és azt sugárzod kifelé. A rendszeres sporttól az egész tartása megváltozik az embernek :)
2018. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
A magasság többet számít a nők szemében mint az izmosság. Ezt több kísérletben is tesztelték. Szóval a te esetedben csak az önbizalomról és valószínűleg a rámenősségről van szó. Viszont innentől kezdve meg értelmetlen a kérdésed
2018. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Sok nő nem szereti a pálcika vékony pasikat. Nem feltétlenül kell izmosnak lennie egy pasinak, csak ne legyen csontváz, mert akkor a nő nem érzi erős férfinek maga mellett, hanem valószínűleg még ő védené meg. Na meg nem szép látvány.

És igen, az önbizalom nagyon sokat számít.

2018. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Lehet itt a nepvakitast mondani, meg a rongyosra ismetelt, bar igaz mondast mondani az onbizalomrol....de akk is az izom miatt van sikered, mert nem ropinak nezel ki.
2018. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Kisugárzásod más lett.
2018. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Egyrészt vonzóbb vagy külsőre ezért könnyebben indulnak a dolgok másrészt lett önbizalmad ami meg ismerkedéskor imponáló. Azért szokták mondani mert az emberek főleg némely férfi (nem mondom hogy nők között ne lenne ilyen) de hajlamos egy dologra tenni mindent vagy semmit....önmagában az izmosság semmit nem ér valaminek a részeként lesz egy plusz mint hogy van önbizalma a pasinak intelligens figyelmes ééééés még külsőre se Quasimodo. Ehelyett gyakran azt hallani némely emberektől hogy csak a vastag pénztárca vagy külső megjelenés számít vagy van aki csak a belsőre esküszik pedig nem mindenből kell valamennyi lehetsz gazdag és jóképű ha nem lehet megbízni benned már meg is buktál az én mércémen kb.
2018. dec. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%

már bocs, de ki a franc mondja azt, hogy az izom nem számít? Mert igen is mindig számított, mert kitartást, magabiztosságot és erősséget sugároz.


eddig én két lány félével találkoztam akik tudom, hogy ezt mondják:

- akik maguk elfolytak, vékonyak, túlsúlyosok és emiatt zavarja őket, ha valaki nem olyan. Ezeknél igen is gerjesztő egy igazán jó kiállású, erős pasi, gerjednek rá, de egyben rosszul is érzik magukat

- akik azt hiszik, hogy az izmos alatt a Swrarzi méretet értjük és nem egy ilyet:

[link]


a vicc, hogy ténylegesen gerjednek ezekre, de valami miatt úgy hiszik ezt nem illik mondani, mert lehet rossz szemmel tekintenek rájuk


nagyon is fontos az izmosság és ami ezzel vele jár, mint ahogy írtad, a magabiztosság!

2018. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 alonelyman ***** válasza:
90%
Én vékony voltam, bunkó módon kifejezve: kigyúrtam magam, semmi sikerem nem lett a csajoknál vagy ugyanúgy észre sem vettek vagy azt mondtak hogy ez sok meg hogy túl nagy vagyok stb. Szóval a több izom semmivel sem jelent több sikert a csajoknál!!!
2018. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az, aki az öccse miatttett fel egy kérdést pár napja, én meg közöltem, hogy csak azért mert valaki kondiszökevény, még nem jelenti azt, hogy sikeres a csajoknál? :D

Csak nem bogarat ültettem a füledbe? :D

2018. dec. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

A kilences vagyok.

Azért már ne is haragudj, de a másik kérdésed/kérdés alatt pont ezt magyaráztam. Ha csak azért ragadnak rád a nők, mert izmosabb lettél, akkor nem azért szeretnek aki vagy, hanem a kirakat miatt, ami csak egy illúzió és le lehet rombolni elég könnyen.

Meg magát a nőt is minősíti ez, szóval azt kihagytad, hogy milyen csajokkal voltak alkami kedélésed.

De ha igazán sok csajt akarsz, akkor ne az izmodat növeld, hanem a pénztárcád :D Mondjuk olyan nőket is fogsz kapni, de legalább elmondhatod, hogy sok szexben volt részed.

Ha már lelki társ kell, akkor a pénzed és a külsőd is baszhatod, ha belül egy senki vagy.

De lehet te ilyen vagy, hiszen az izomzat felszedése előtt állításod szerint nem tapadtak rád a nők.

Szóval, mint mondtam, a személyiséged számít a legtöbbet, és hogy belül milyen értékeid vannak, mert a legvégén csak ez fog számítani, mert a külsőd nem lesz örökké ugyan olyan.

2018. dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!