Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szoktátok magatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktátok magatokat izgatni szex közben?

Figyelt kérdés

Masképp van orgazmusotok? Sokan nem mernek oda nyulni és masztizni miközben a pasi dugja őket pedig nagyon izgató és így lehet egyszerre időziteni az orgazmust.

28f



2018. dec. 8. 07:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem szoktam
2018. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

amikor kozeledek az orgazmushoz, akkor szoktam odanyulni, es igen, igy kb mindig el tudunk menni egyszerre. hat annal nincs is jobb, mikor akkor/attol van orgazmusom hogy a parom farka szetdurran bennem :) o is imadja. de elojateknak is izgi, ha simogagom magam es o csak nezi, szoktunk ilyet termeszetesen :)


24 L

2018. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mindig szoktam, igen, másképpen nincs orgazmusom. Még orális szextől sem, pedig egyébként egészen jó volt a technikája azoknak, akiktől kaptam és fejben is ott vagyok mindig. Az első két partneremmel még nem mertem csinálni, mert féltem, hogy gáz lesz, de aztán megelégeltem, hogy nincs orgazmusom szex közben. Eddig mindenkinek tetszett, kivéve egy embert, akinek szerintem kisebbségi komplexusa lett tőle. Sajnáltam, mert egyébként jól működött vele a kémia, de mondta, hogy nem akart megváltoztatni, meg nem is fog tudni, de neki ez így nem fog menni. Ez elég furcsa volt nekem.
2019. jan. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én szoktam izgatni magam közben. Van hogy ő kéri, hogy simogassam magam közben, van hogy automatikusan magamhoz nyúlok. Kézzel és vibrivel is szoktam.Nem azért mert a férjem farka kevés, hanem mert úgy intenzívebb az orgazmus. Hüvelyi orgazmusom is szokott lenni. 32/N
2019. jan. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Néha előfordul, hogy "rásegítek" egy kis csiklóizgatással. Tetszik a pasimnak a látvány, totál beindul tőle. És nekem is más úgy az élmény, valahogy mintha mélyebb lenne az orgazmus.

19L

2019. ápr. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
csiklómat gyakran... 19L
2020. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!