Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szoktátok magatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktátok magatokat izgatni szex közben?

Figyelt kérdés

Masképp van orgazmusotok? Sokan nem mernek oda nyulni és masztizni miközben a pasi dugja őket pedig nagyon izgató és így lehet egyszerre időziteni az orgazmust.

28f



2018. dec. 8. 07:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Mivel a legtöbb férfinek fogalma sincs mitől élvez el egy nő kénytelen vagyok! Még a nagyobb szerszám sem garancia arra hogy masztizás nélkül eldurranjak tőle.
2018. dec. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Természetesen minden esetben a ffi a hibás. Bennetek nincs hiba! Talán ha nem lenne annyi pasival szex, akkor az az egy megtanulná, hogy mi is a jó az adott nőnek.
2018. dec. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem azért mert nem mertem előtte izgatni magam, hanem mert konkrétan megfeledkeztem róla. Amikor csináltam közben akkor sem esett jól. Szinte nem éreztem semmit. Arra koncentráltam, hogy a pasinak jó legyen, ami hiba volt, lévén, hogy ő is csak arra koncentrált.

Nem is élveztem el soha szex közben.

Maszturbálás közben mindig van orgazmusom.

2018. dec. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

nem szoktam mert nekem dugás közben csiklót izgatni rohadt kellemetlen

de aktus közben sincs orgazmusom

szóval engem dugás előtt kell el vinni kézzel vagy szájjal

24N

2018. dec. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Persze szoktam,csiklót cicit is,úgy van orgazmusom.
2018. dec. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Párom sem akarja csinálni úgyh nyalással élvez nagyokat. Szex közben nem tudom h lehetne elérni az orgazmust, már mindent próbáltam.
2018. dec. 8. 08:26
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Szoktam. Ès ezt nem èrzem kellemetlennek. Nem sok nőnek van hüvelyi orgazmusa, nekem is csak nagyon ritkán. nem a pasi technikájával van baj. Ha több menet van akkor meg szinte mindig mivel már alapból nehezebben megyek el. Inkább segitek èn is, mintsem hogy ne legyen orgazmusom. Az gáz nejem is ès a páromnak is.
2018. dec. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Csiklóvibrátor megoldotta ezt a problémát, előtte kétes kimenetelű volt és nagyon munkás az orgazmus kicsikarása páros szex közben.

A maszturbáció is sokkal élvezetesebb és könnyebb vele.

2018. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%

"Az gáz nejem is ès a páromnak is."


Már miért lenne gáz, te agyhalott farok?!

2018. dec. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen, erősebb orgazmust okoz, és a pasimat is izgatja. De volt olyan pasi, aki zokon vette, hogy azért csinálom, mert biztos nem vagyok neki elég, pff.
2018. dec. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!