Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nem tudják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem tudják vagy akarják élvezni a popsinyalást?

Figyelt kérdés
Miért olyan zárkózottak, ha a férfi nyalni szeretné nekik?

2018. dec. 6. 22:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%

Azért, mert :

1. A pasik 80%-a nem tud atomélvezetet adni még punci nyalás-ujjazással sem, nem hogy élvezetesen popsit nyalva

2. Mert a popsit teljesen máshogy kell nyalni, hogy élmény legyen, mint a puncit :-)

3. És a popsinyalás közben, néha néha egy ujjal (max 1 centire) halál óvatosan ki-bedugva kell hagyni, hogy a lány megérezze, hogy hű de jó tud lenni ott is. Persze közben a csiklót is folyamatosan kell nyalni.


Szóval ha valaki nem "csak" egy orgazmust, hanem szeretkezős élményt akar adni a bnőjének, akkor ne feszegesse reggeli programmegbeszélésen, hogy : naaaa engedd már légyszííí, csak egyszeeeer, stb stb.

Ez így baromság.

2018. dec. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

... folyt :

Szóval nem megbeszélésen fog múlni soha az élvezetes szeretkezés, hanem egymás szépen lassan felfedezése az igazi, nem pedig az orgazmusdarabszám.


És srácoknak tanács :

mindenre rá kell óvatosan próbálni és ami jólesik a lánynak, arra ugyis rátolja magát, ha jó elázottra fel van izgatva.

Vagyis úgy indul, hogy türelem türelem simogatás és élvezkedés, a többi úgyis jön magától :-)


És ha véletlenül 5 perc után elélveztél, ne keresd a fürdőszobát és a TV távirányítót azonnal, de még a sörödet se :-)

2018. dec. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Boszorkány_ ***** válasza:
100%
Én pl szeretem és élvezni is tudom. Nekem ott is érzékeny és szeretem ha újjbeggyel vagy nyelvvel izgatnak ott.
2018. dec. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok lány/nő azért nem szereti mert egész egyszerűen gusztustalan dolognak tartja. Viszont a férfiaknak tényleg az ánusz tájékán vannak az erogén zónái a makk és a herék után de a nőknek nem ott van.
2018. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
69%
Mert a csajok mit élvezzenek ott? Nincs prosztatájuk :D
2018. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem

Szerintem undorító,mármint ott szarok igazából szóval akkor mondhatom azt,hogy:

Még a szart is kinyalják belőlem.🤣

De ez csak egy kis humor volt nem kell komolyan venni.

De a kérdésedre válaszolva:én úgymond érzek valamit csak nem jót.

Szóval én nem.

Meg hát elég abszurd,hogy mondjuk elmész wc-re szarsz,utána visszamész és elkezd ki nyalni.

Mint egy második wc papír

2019. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Jeszyke válasza:
Leánykák, Asszonykák! A végbelecskétek nyílása a rózsácskátokkal és a záróizmotokkal együtt is Tökéletes. Nem baj, ha szaros. Ha egy srác szerelmes, de őrülten, akkor imádja csóközönnel ellátni az Édes Kicsi Segged Lyukacskáját!
2019. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!