Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nem tudják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem tudják vagy akarják élvezni a popsinyalást?

Figyelt kérdés
Miért olyan zárkózottak, ha a férfi nyalni szeretné nekik?

2018. dec. 6. 22:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Próbáltam mar, egyaltalan nem jott be semmi elvezet nem volt benne.
2018. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Én élvezem (:
2018. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%

Te szereted ha a tiédet nyalják? Én nem.

Szerintem ez amúgy kicsit beteges. Mármint az, hogy mi az, hogy valaki miért zárkózott? Kell annál jobb indok, hogy "nem" ? Komolyan, az ilyen szerintem totál felháborító.

Szereted ha feldugnak neked egy 20cm-es uborkát? Nem? Hát miért nem tudod élvezni?

... Kész.

2018. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Mert semmit nem érzek ott. Nincs erogénzónám arrafelé.
2018. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
28%
Aki semmit nem érez az, hogy lehet? Nem értem..
2018. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem semmit èrzek, csak semmi jót. Azt természetesen lehet érezni, hogy vmi megérinti az ember, de nem ad élvezetet.
2018. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

Talán mert nrm jön be nekik?

Én se szeretem

2018. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%

Ez így nem mondható el minden lányról, ez a "lányok ezt nem szeretik, azt nem szeretik" elég buta kijelentés. Vannak lányok, akik élvezik, például én is, de szerintem vagyunk még egy páran. Aki meg nem,annál nem kell keresni az okát, ugyanis joga van nem szeretni és nem köteles tájékoztatni bárkit is.

De különben ha gondolkodsz picit, akkor feljöhet ötletnek, hogy talán mert ott kakilunk és vagy undorítónak vagy ösztönösen furcsának érzik. Nem mellesleg, én hiába szeretem, ha ott kényeztetnek, nem engedek oda bárkit, nyilván intim terület és még jobban szégyellheti magát az ember, ha valaki csak úgy oda nyomja az arcát.

Ha valaki nem gondol erotikus dolgokat a fenekével annak eszébe sem fog jutni, hogy ott nyalassa magát.

És nektek, férfiaknak pedig nem szabad erőszakoskodni, kérdezősködni állandóan, hogy naaa miért nem? A nem az nem.

Ne haragudj, kérdező, nem csak neked szól ez, de annyi helyen láttam már, hogy jaaaj a nők miért nem szeretik ha ez meg az és kicsit irritáló. Főleg, hogy el tudom képzelni, ezek az emberek havonta egyszer tuti zaklatják a párjukat egy "Na, próbáljuk ki, csak egyszer, lehet, hogy elvezni fogod" dumával.

22N

2018. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, jobb talán úgy, hogy nem merik élvezni, félnek kipróbálni esetleg. És amúgy igen, én élvezem, ha nekem csinálják.
2018. dec. 6. 22:18
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Én nagyon élvezem, ha a párom csinálj vagy miközben nyal ujjaza a fenekem. Gondolom van akinek kellemetlen érzés vagy csak egyszerűen nem vonza. Nem élvezi mindenki ugyanazt nem is értem miért varnad ezt el:)
2018. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!