Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy duci nő hogy szerezzen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy duci nő hogy szerezzen önbizalmat? Szexuálisan főleg.

Figyelt kérdés

Nem érzem magam túl kövérnek, 42-es a ruha méretem, a derekam vékony, csak popsiban és mellben kellene csökkennem, hogy kicsit esztétikusabb legyek (szerintem)


De ma a barátom azt mondta hogy kövér vagyok és sirhatnekom van ha a tükörbe nézek, emiatt..

Ami fura mert a barátom 100+os és ez engem sosem zavart...


Eddig elkezdtem elfogadni magam de ezzel végleg összeomlott a pozitív önképem.

Mit tegyek hogy ez újra helyreálljon??


Kb így nézek ki:

[link]


20/L


2018. dec. 5. 22:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azt se tudtam hogy lehet itt választ törölni...

Nem töröltem semmit, kedves 10-es.


Beszéltem vele és vannak néha rossz viccei, de legalább szeret, és ezt a testem felé is kifejezi, csak eddig nehéz volt elfogadni önmagam..

Nekem is anyám a másik aki nagyban ostoroz a súlyom miatt, pedig ő is nagyobb darab nálam, de nagyon jól esik látni (olvasni) hogy nem csak a piszkafáknak áll a világ ❤

2018. dec. 7. 00:23
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdést,választ "csak a moderátor tud" kedves 10 es!

Amit az oldal olvasói bejelentései alapján tesznek meg. Ha bármelyik felhasználó ezt megtehetné,akkor nem maradna sok kérdés és válasz itt az oldalon.

2018. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj , olyan papír keress aki értékeli a nőies formàkat
2018. dec. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
# palit
2018. dec. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!