Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy duci nő hogy szerezzen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy duci nő hogy szerezzen önbizalmat? Szexuálisan főleg.

Figyelt kérdés

Nem érzem magam túl kövérnek, 42-es a ruha méretem, a derekam vékony, csak popsiban és mellben kellene csökkennem, hogy kicsit esztétikusabb legyek (szerintem)


De ma a barátom azt mondta hogy kövér vagyok és sirhatnekom van ha a tükörbe nézek, emiatt..

Ami fura mert a barátom 100+os és ez engem sosem zavart...


Eddig elkezdtem elfogadni magam de ezzel végleg összeomlott a pozitív önképem.

Mit tegyek hogy ez újra helyreálljon??


Kb így nézek ki:

[link]


20/L


2018. dec. 5. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Egy bunko f...sz rogton elhagynam mi az hogy azt mondja kover vagyok? Nem is szeret igazan

A duci lanyok is lehetnek szepek sot... en inkabb hiznek 53kg vagyok 167cm


E miatt ne legyen rossz kedved fogadd el magad ugy ahogy vagy kar hogy a baratod ezt nem ertekeli

23 lány

2018. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha tényleg olyan alakod van mint a képen, akkor gyönyörű vagy! F/24 meg úgy amúgy is mindenki gyönyörű valamilyen szinten.
2018. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Először is a barátod egy tapló. Már ne haragudj, de szerintem egy olyan társ (barát) kéne melléd, aki ösztönöz, aki melletted áll és segít ha úgy érzed, hogy valami nincs rendben.

Az, hogy lekövérezett, az szerintem a legrosszabb volt amit tehetett veled. Úgy meg főleg, hogy ő sem a normális emberek testsúlyával él.


Ha a barátod nem partnered ebben, akkor kezdj el gondolkozni azon, hogy megfelelő emberrel vagy együtt?

Ez az első lépés.


A második, hogy ha tényleg zavar ez, vagy csak esztétikusabb szeretnél lenni, akkor kezdj el sportolni, de a sport sem elég magában, minimális diéta kelleni fog mellé. Egy valamire figyelj, hogy ne ess át a ló túloldalára. Ne kezdj el őrülten koplalni!

2018. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

Iszonyúan sajnálom, hogy túl fiatal vagy hozzám!

Meg tudnék őrülni egy ilyen nőért!

Hajtsd a francba azt a nyomi barátodat: ő nem érdemel meg téged!

2018. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Csúnya,d..adt,k..ér,stb szavak h,jelzők hiányoznak a szótáramból.

Mert mindenki olyan amilyen. Lehet ellene tenni,de ha nem megy valami oknál fogva.

Akkor sem kell összeomlani!

Ne azt nézd hogy mit mond,hanem azt hogy ki mondja!

Legyél vidám,s tied a fél világ!

2018. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
keress olyat,aki elfogad úgy ahogy vagy,ez még nem a kövér kategória szerintem...
2018. dec. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elég tapló egy pasid van h inkább lerombolja azt a kevés önbizalmadat is. Ha kövérnek tart akkor miért van veled? Én ezért már szakítottam volna vele..

Csak a pasid miatt ne akarj megváltozni, de ha te úgy érzed h jobban éreznéd magad a bőrödben 2-3 számmal kisebb ruhákban, akkor kezd el az egészséges életmód felé terelni magad.

2018. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Velem is ugyanez volt. Nem elég h szex alatt mondta h 'nah mivan már megint híztál?' még kajálni se vitt el mert h szerinte pont h edzenem kéne ehelyett. Hozzáteszem pajzsmirigy beteg vagyok és hasonló alakatú mint te. Én meg voltam elégedve magammal de ő meg a saját anyám mindig belém rugott h dagadtt vagyok fogyjak le. Hozzáteszem azóta a kutya se megy az exem közelébe anyámmal meg már nem tartom a kapcsolatot. 21/L
2018. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na hát gyönyörű.. Mindenki megkapja valamiért, én vagy azért meert fogya-tékos és alacsony pasi vagyok, más meg másért.. Szerintem ha féltékennyé tennéd megőrülne...
2018. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok hogy törölted a hozzászólásomat

Mindent elárul rólad ....

2018. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!