Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy csiklójú lányt hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy csiklójú lányt hogyan lehet társkeresőn találni?

Figyelt kérdés

Mert az ilyen adottságokat mindenki titkolja ugyebár. Attól hogy weboldalon keresztül megy a kommunikáció, még nem akarok parasztnak tűnni.


Van olyan testi adottság, ami ha adott a csajon, akkor feltételezhető, hogy a pecke is nagyobb az átlagnál?


Leszóló megjegyzéseket nem kérek, nem magam alakítom a szexuális ízlésemet. És nem, nekem sem az a legfontosabb, de azért elég jó lenne, régóta vágyom rá. Szerintem nagyon király lehet szopizni...



2018. dec. 1. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg nem parasztság megkérdezni, ha mindketten csak szexet akartok. Én is meg szoktam kérdezni a férfit, hogy kb. hány nővel volt és mekkora a farka. A szexnél ez fontos. Ha emiatt paraszt vagyok, akkor helló. Nyugodtan kérdezz rá, én nem tartanálak parasztnak emiatt.
2018. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy szóval sem, hogy csak szexet akarok. Szóval ilyen megfontolásból akár egy szűz lány is számításba jöhetne, csak őket ismerve nem ezen a bolygón :D
2018. dec. 1. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs külső jegy, ami arányban lenne a csiklómérettel, de szerintem is legegyszerűbb szóban tisztázni.
2018. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik modszer eleg melos: egyszeruen beszelgetest kezdemenyezel annyi novel ahannyal csak tudsz, es megprobalod errefele terelni a temat.


Amugy valamikor en is nezegettem ilyen videokat ahol nagy csikloju nok szerepelnek - kerdes persze mennyire nagy az a nagy. Azt tudod meg tenni h ilyeneket nezel, es megprobalod megfigyelni milyen egyebb kulso jegyek jellemzoek. Ahogy en lattam sokazor maszkulinabbak kicsit mint a nok legtobbje. Szerintem biztosan vannak ilyen kulso jegyek. Ahogy pl a legtobb feminim alkatu ferfi is kis peniszu.

2019. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!