Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy csiklójú hölgyek! Hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy csiklójú hölgyek! Hogy a legjobb (orális)?

Figyelt kérdés

Ti hogyan élvezitek leginkább a kényeztetést? Érzékenyebb mert nagyobb a makkja , vagy érzéketlenebb, mert mindig hozzáér a bugyi, és megszokja az ingert? Kinek mekkora kb? Fedett, vagy mindig kilátszik? Vagy ez nem számít?


Hogyan szeretitek legjobban? Mit és hogyan kell csinálni (másként), hogy a legjobban izgasson? A bőrredőt hátrahúzni teljesen vagy nem? Szívogatni nyalás közben vagy csak az elején?


Fiúk tapasztalata is érdekel. Korotokat, nemeteket is megírnátok?. Köszönöm



2018. jún. 6. 13:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Aki szégyenlős, vagy fél a reakcióktól, az megírhatja privátban is.
2018. jún. 6. 13:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom ha óvatosan szívják,a nyelvükkel körkörösen intenzíven masszírozzák,illetve ha behatol az ajkak közé és úgy nyalja,mintha belülről akarná érinteni a csiklóm.(Remélem értelmesen fogalmaztam.)
2018. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én a szivogatást nem mindig élvezem, azt viszont igen, ha megpróbálják felnyomni a nyelvet a két kisajak közé.
2018. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Na akkor valahogy így :

Én átölelem a lány jobb comját, (nekem szemből a balt), és a kezemmel a vénuszdombján felhúzóm a bőrét. Ilyenkor kbújik nagytotálban a csikló és akkor kezdem el leheletfinoman körbekörbe nyalogatni. Ezt kéb 5 percig így, néha kicsit erősebben, (nem gyorsabban). Ez idő alatt soha nem érek direktben a csiklóhoz.

Majd jöhet jobb kézzel egy ujjal kicsit befelé ujjazás, de csak max 1 cm re be-ki, lassan, felfelé nyomva.

Amikor már nem bír magával a lány, úgyis tolja az ujjamra magát intenzívebben, ahogy neki jólesik.

És majd szépen elélvezteti saját magát így, úgy hogy észre sem veszi, hogy magának csinálta így.


KB ennyi a lényeg.

Persze vannak folytatások, amik még nagyobb és hosszabb élménnyé teszik.

A legfontosabb, hogy belül a vénuszdomb mögé fel kell tolni az ujjamat, óvatosan ott megállva (nem ki-be ráncigálva), és lágy nyomkodással masszírozni. Ott a Gpontkörnyék.

Ilyenkor megint a lány saját magától fog úgy mozdulni, ahogy neki a legjobb.

Hát ennyi a titok, sztem.

2018. jún. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Legutóbbi válaszoló, azt hiszem nem értelmezted a kérdésemet részletesen, legalábbis a válaszodból ez derült ki. De azért neked is köszönöm, ment a zöld kéz. ;-)
2018. jún. 7. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan a #4 nem a kerdesre valaszolt, de nalam pl pont ez a recept.


Kerdezo, nem tudom, hogy mit kell maskent csinalnia a pasinak, mivel nincs osszehasonlitasi alapom.


En azt nem szeretem, ha szivjak. En azt elvezem a legjobban, ha eloszor nem vagy csak alig erinti a csiklomat, majd egyre intenzivebben nyalja, folyamatosan rajta tartva a nyelvet. Ha kozben ujjaz is, 2 perc alatt vegem.

2018. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

#6

Hát igen :-) Vagyunk így egy páran.

Én meg ezt így űzöm kb 20 éve, minden lánnyal :-)

Ja, nem voltam még nős, életélvezet és örömokozás a hobbym :-)

2018. aug. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!