Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék a barátnőmmel egyszerre szexelni, hogy kérdezzem meg tőle?

Figyelt kérdés

Szóval az egyik legjobb barátnőmmel mindketten szinglik vagyunk és mindketten gyakran szexelünk.


Viszont szeretném, ha együtt lehetnénk szex közben. Nem szexuálisan, hanem csak szeretném, ha ő is szexelne amig én is. Akár másik pasival, akár ugyanazzal.


Nem vagyok leszbikus, nem érdekel, nem szeretnék tőle semmit, csak szeretném látni miközben szexelik.:)


Hogyan mondjam el neki, hogy ezt szeretném? Ti hogyan reagálnátok ebben a szituban?


Róla annyit, hogy volt már leszbi kalandja, többes szex még nem.


Köszi. Fiúk és lányok véleménye egyaránt jöhet.


24/L



2018. nov. 25. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmondod neki azt, amit itt leírtál.
2018. nov. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem mondd el neki nyugodtan, ha tényleg jó barátnők vagytok. Nekem volt már olyan barátnőm, aki azért feküdt le egyszer a barátnőjével, hogy elmélyükjön jobban a barátságuk.

Szerintem nálad is erről lehet szó, szintet lépne a barátságotok.

F

2018. nov. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy erről lenne szó. Azt tudom mit mondjak neki, csak azt nem, hogy milyen reakciók lehetnek. Ezért kérdeztem, hátha volt már valaki ilyen helyzetben.


Nem vagyunk szégyenlősök, sokszor vagyunk meztelenek egymás előtt, láttuk már minden részét egymásnak :)

2018. nov. 26. 00:08
 4/6 Farkas János noel válasza:

Nyugodtan kerdezd meg tole, abba semmi nincs ha meg kerdezed, ugyis csak baratnok vagytok, nem vagytok egyutt szerintem siman bele menne, de ha nem akkor se lenne benne semmi legalabb meg kerdezted, az ilyeneket meg kell es meg lehet beszelni hogy kinek mi a vagya... :)

24/F

2018. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Én olyan esetben voltam már, hogy pasim és egyik haverja osztoztak meg rajtam és a haver barátnőjén. Enyém volt az ötlet, először pasimnak mondtam. Viszonylag könnyen rá tudtam beszélni, aztán a haverját meg igazán nem kellett sokáig győzködni.:D 21N
2018. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5:

És mind a 2 srác meghúzott mindkettőtöket?:)

2018. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!