Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne elérni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elérni, hogy szex közben egyszerre, vagy legalább közel egy időben élvezzünk el a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Általában én megyek el hamarabb, aztán utána ő vonaglik rajtam 10 percig és ő is elélvez. De jobb lenne, ha egyszerre élveznénk el. Mit kéne tennem, tennünk?
2016. aug. 9. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltátok már aktus közben izgatni a csiklóját?
2016. aug. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor úgy érzed hogy nem sokára elmész akkor lassíts le. Hogy a barátnődnek is legyen elég ideje közeledni a csúcs ponthoz. És amikor úgy érzed hogy nem sok kell a barátnődnek akkor kell gyorsítani a tempon. ;)
2016. aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor már úgy érzed, már közel vagy, h elmenj, akkor hagyd abba, és kezdd el ujjazni és/vagy nyalni a punciját. Amíg ő is közel van ahhoz, h elmenjen. Majd ha már közel van hozzá, akkor rakd vissza a puncijába, és hajrá. Nagy százalék eséllyel együtt fogtok elmenni. Persze nem árt ezt gyakorolni, meg össze csiszolódni ebben is. Szóval elsőre lehet így sem lesz sikeres, de ez jó módszer szokott lenni.
2016. aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tanuld meg elnyújtani a dolgot, hogy ne élvezz el hamar.

Ha fiatalabb korodban úgy hokiztál, hogy minél előbb elmenj, az nem jó. Annak ellenére, hogy van barátnőd, néha gyúrj rá a lomposra és húzd el. Ha érzed, hogy közel a vége lassíts, finomabb ingerekkel izgasd magad, hogy tudj kicsit csillapodni, de ne múljon el teljesen az izgalom. Ha kell állj le, és várj kicsit. Szexben ezt úgy is megoldhatod, hogy kiszállsz barátnődből és addig kézzel, szájjal izgatod, illetve mielőtt belekezdtek szintén kézzel szájjal jó előre alaposan felizgatod, hogy ő már közel legyen az orgazmushoz, te meg még sehol.

Aztán érdemes a gondolatokat is elterelni ha már nagyon jó. Tanulható ez is. Ne arra koncentrálj mit érzel és milyen jó, fejben kalandozz el másfelé ami nem szex, és az töltse ki a fejed. Így kevesebb ingert fog fel az agyad és tovább fogod bírni. Végül ha már ismered magadat eléggé, hogy milyen érzések ingerek előzik meg az orgazmusodat tanuld meg elhúzni, hogy akkor kapj kevesebb vagy enyhébb izgatást. Nekem a jelenlegi barátnőmmel sikerült számtalanszor együtt elélvezni, és nem a véletlen hozta így, hanem tudtam annyira kontrollálni magamat, hogy ne menjek el idő előtt, és amikor egyértelműen látszik rajta, hogy most fog elélvezni én is elengedem magam, csak az élvezetre koncentrálok és követem, majd együtt elélvezünk. Nem egyszerű, de tanulható, csak idő meg gyakorlás kell hozzá.

2016. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!