Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mással is megesett már? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindentudó99 kérdése:

Mással is megesett már? Vagy hallott már ilyenről? 39/f

Figyelt kérdés
Tegnap ismerősnek jelölt egy a facebookon. Hiszon éves gyönyörű nő. Nem ismertem . Nem szoktam ilyet tenni de visszaigazoltam. Mindjárt rám is írt. Azt mondta véletlen jelölt be ráadásul amerikából. Kicsit beszélgettünk majd kért hogy videóchateljünk. Hozzá kell tegyem mindez fordítóval mert egy kukkot se értek angolul. Nem telt bele 5 perc és meztelen volt. Rám parancsolt azonnal vetkőzzek. Látni akarja farkam. Hát ha nem velem történik el se hiszem.
2018. nov. 22. 16:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Vissza akar élni a képeddel, sajnos :(:( Én csak úgy jártam hogy facen ha bizonyos helyekre bejelentkeztem akkor fantom face profil nők bejelöltek. Kollega úr csak óvatosan mert igen is mi is értékesek vagyunk!! Szintén 39 f
2018. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Jó akkor felejtsétek el. Csak kíváncsi lettem volna szoktak e ilyenek történni. Nem vagyok otthon ezekben dolgokban. Videóchatet is most használtam életemben először.
2018. nov. 22. 16:47
 13/20 anonim ***** válasza:
Ne légy mérges rájuk, csak irigykednek.. Én is eddig egyszer video chateltem egy nemzetközi oldalon megismert thai lánnyal, aki miután meg tudta hogy nem látok le is lépett... Na szóval
2018. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én hiszek neked. De tényleg ritka. Vagyis az, hogy csak úgy, egy ismeretlen nő, ilyet csináljon egy ismeretlen ffi-vel. Velem legalábbis nem fordult elő, de még csak ismerőseim között sem igen.
2018. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Na mindegy nem tudom nem e tényleg vebkamerája volt. Egyébként normál profilnak tünt. Sok fényképpel magáról barátokkal is. Nem tünt kamunak. Amiért visszaigazoltam az azért volt mert magyar születési hely volt megadva. Magyar neve volt de amerikai lakhellyel. És az oldala is angolul vol írva
2018. nov. 22. 17:28
 16/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egy videót játszott le, a tiédet meg rögzítette. Régen chatruletten ezzel szopatták az embereket :D
2018. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Williamspear ***** válasza:
Tibi atya üzeni: "Gyere légy szíves vasárnap a templomba! Régen gyóntál már!" :D
2018. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy videó volt. Látszott az arcán hogy reagál arra amit írok neki. Na mindegy most már. Sose derül ki mi volt a szándéka. Hát tényleg le kellett volna fényképezni a képernyőt.
2018. nov. 22. 17:59
 19/20 A kérdező kommentje:

Kicsit körüljártam a témát egész iparág épül az ilyen csalásokra. Vigyázzatok.

[link]

2018. nov. 24. 18:36
 20/20 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy leírtad mindezt, szerintem érdemes megszívlelni és óvatosnak lenni, bár nem vagyok a FB-on,de óvatos leszek.

41/F

2018. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!