Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megesett már hogy vonzott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett már hogy vonzott a párod tesója?

Figyelt kérdés

Mennyire volt nehéz elviselni?


Vagy esetleg láttátok rajta hogy kapható és bepróbálkoztatok?


2018. okt. 25. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Huh nem... 3 komoly kapcsolatom volt, de annyira más volt mindhárom pasim tesója, mint a pasim, hogy ha nem tudom, hogy testvérek, akkor el sem hiszem. :D Egyik sem jött be kicsit sem és full, de full más kategória.
2018. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Volt rá példa!A csajom nővére,volt úgy,hogy bugyiba szalasgált elég sűrűn!!!Tetszett!!😁😁😁😁
2018. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Volt. Bar nem testileg. Mikor a fiummal megromlott a kapcsolatunk, azon kaptam magam, h a tesojaval szivesebben beszelgetek es rendesebb embernek tartom.

Ott tudtam, h szakitani kell es tovabb allni.

2018. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, de ebben ki is merül(t) a dolog. F
2018. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem velem történt meg, hanem közvetlen baráti társaságban. Elég durva történetek voltak ott, és szerintem nem ritka az ilyen :)
2018. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen! A húga sokkal jobb volt. De semmi folytatás!
2018. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnos volt. Vagy 2 évig vonzódtam hozzá.. kerültem minden szitut ahol ott van. Borzasztó volt. Úgy éreztem ő is tudja ezt csak ő mégjobban elnyomta, mint én.
2018. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fuuj nem.. az eddigi pasijaim tesói mind csúnyák voltak számomra.
2018. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy
2018. okt. 26. 06:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert vagy egyke volt, vagy csak fiútesói voltak, én meg nem vagyok meleg. Most, hogy belegondolok, tök furcsa, hogy nem volt egy olyan csaj se, akinek lánytestvére lett volna, pedig jó pár barátnőm volt az asszony előtt.
2018. okt. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!