Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mással is megesett már? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindentudó99 kérdése:

Mással is megesett már? Vagy hallott már ilyenről? 39/f

Figyelt kérdés
Tegnap ismerősnek jelölt egy a facebookon. Hiszon éves gyönyörű nő. Nem ismertem . Nem szoktam ilyet tenni de visszaigazoltam. Mindjárt rám is írt. Azt mondta véletlen jelölt be ráadásul amerikából. Kicsit beszélgettünk majd kért hogy videóchateljünk. Hozzá kell tegyem mindez fordítóval mert egy kukkot se értek angolul. Nem telt bele 5 perc és meztelen volt. Rám parancsolt azonnal vetkőzzek. Látni akarja farkam. Hát ha nem velem történik el se hiszem.
2018. nov. 22. 16:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
#egy nő
2018. nov. 22. 16:23
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

"Hát ha nem velem történik el se hiszem."


Ezzel mi is így vagyunk.

2018. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem webcamos a csaj.Lehet fogadásból.Én nem dőlnék be.Az amcsik teljesen màsképp gondolkodnak.
2018. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Megmondanád mi hasznom lenne egy anoním oldalon kitalált történetet mesélni?
2018. nov. 22. 16:26
 5/20 anonim ***** válasza:
Screenshot-oltad?
2018. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mindezt teljesen ingyen?
2018. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

4/6

Ami a többi kamusnak.

2018. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Na egyébként se mutogatnám magam a neten de igen éltem a gyanúval hogy fel is veheti. Megköszöntem az előadást és elköszöntem tőle. Azért persze hajtott a kiváncsiság ma és gondoltam újra ránézek a pofiljára . Már nincs meg.
2018. nov. 22. 16:30
 9/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fotóztam le. Kinek jut ilyen az eszébe a döbbenettől? Nekem biztos nem.
2018. nov. 22. 16:34
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Megmondanád mi hasznom lenne egy anoním oldalon kitalált történetet mesélni?"


Mit csodálkozol? Te magad mondanád, hogy nem hinnéd el másnak. Hát mi sem hisszük el másnak.

2018. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!