Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarnak sokan párkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak sokan párkapcsolatot hivatásos lányok helyett?

Figyelt kérdés
Egyrészt elég nehéz a nőkkel ismerkedni. Eljutni a szexig pedig még ennél is nehezebb. Ha pedig sikerül is, állandóan a kedvére kell tenni. Arról nem is beszélve, hogy közös dolgokat kell szervezni, ami idő és pénz is.
2018. nov. 21. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Fú öcsém... Nem te nem akarsz nőt, hanem a nők nem akarnak téged, ez tuti. Ismerkedni könnyen tud egy humoros, jófej, helyes srác. Te valószínűleg nem vagy az.

Mert az örömlány nem kerül pénzbe? Nem is baj, ha megkíméled a nőket magadtól...

2018. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Mert egy prosti nem kerül pénzbe?

Egy barátnőt, párt lehet szeretni, törődik veled, pont az ilyen közös programok adnak egy nagy pluszt az emberhez, és ezek szuper dolgok. Egy barátnő nem csak egy lyuk akit tárürítésre használsz, ellenben a prostival. :D

2018. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyira örülök, hogy inkább maradsz a prostiknál.

Megkíméled a női nemet az ostoba, bunkó, primitív stílusodtól.

Nem fecsérlem rád a szót, kár beléd.

2018. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, gazdasági értelemben teljesen jogos az észrevételed.

Lakásra menni egy prostihoz mennyi lehet? 20 ropi? Ennyiből nem csajozol be ha azt feltételezzük, hogy 3-4 randira is el kell vinned mire "összejön". Üzemanyag, vacsora, ajándék stb. Meg hát túlórázhatnál is ez idő alatt... Ez bevétel kiesés!


Viszont egy értelmes férfi nem a pénzt számolgatja mikor csajozik, hanem a nővel eltöltött közös időt (az ismerkedést is) ÉLVEZI!

2018. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3#. Ez hatalmas volt. Köszönöm 👌😂
2018. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
19:13 : Van az még több is, mint 3-4! Közben persze rájön, hogy mégsem... Kezdődik újra az egész az elejétől.
2018. nov. 21. 19:30
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Köszönöm istenem hogy leszbikusnak teremtettél!
2018. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 na ez aztán a paradoxon :D
2018. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak egy kicsit paradox, de mit keres hetero kategóriában? Miért foglalkoztatják hetero dolgok, ha nincsenek ilyen vágyai? Én se tettem még be a "lábam" leszbikus kategóriába.

Amúgy tényleg olcsóbb és egyszerűbb a prostituált nagy általánosságban. Ez vitathatatlan. De ahogy nem fekszik valakinek a normális kapcsolat, ugyanúgy nem feltétlen fekszik valakinek a prostizás.

Szerintem az ember jobban sajnál egyszerre egy nagyobb összeget egy hivatásosra, mint az egyszerre kevesebbet, de hosszútávon amit egy kapcsolat alatt elkölt az ember. Persze ott fáradtság kérdése is, ami egy örömlánynál ugye nincs. Viszont egy kéjhölgy valamiben nem tud semmit se adni, valamiben meg többet tud mint a legtöbb lány. Meg a látszólagos hozzáállásban mindig azt adja amire igény van, persze ez nem valódi. Szóval nem lehet összehasonlítani, ez attól függ ki milyen beállítottságú.

Nekem személy szerint nincs problémám az udvarlással, talán még élvezem is, persze volt már, hogy udvarlás nélkül 30 perc beszélgetés után vége volt ennek a szakasznak és akkor abban a helyzetben ez nem is volt taszító. Úgy értem, hogy nem az volt bennem, hogy mennyire könnyűvérű lány. Én költeni is szeretek egy lányra. Amúgy az elején még pont, hogy rászólnak az emberre, hogy ne költs rájuk, meg nem akarják meghívattatni magukat. Nekem a problémám a személyiségükkel és jellemükkel van, ami előbb, vagy utóbb a felszínre bukik és csalódnia kell az embernek. Az a nagy teher egy kapcsolatban, ahogy érzelmileg meg tudja terhelni az embert. Az ember keresi azt ami nem létezik és próbálja újra és újra elhinni amilyen álomvilágban felnőtt. Csak a nők abban a formában sajnos nem léteznek. Az emberek vagy örökre keresnek, vagy belefáradnak és megalkusznak. Most nyilván azokról beszélek akik nem csak szexet akarnának, hanem emberi és érzelmi értékeket is keresnek

2018. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ieaon870 nem te vagy az véletlenül? 😂
2018. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!