Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek olyan valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek olyan valakivel párkapcsolatot akit nagyon sokan bántottak már az életben és ezért vannak vele gondok?

Figyelt kérdés

Gyerekkorában is és idősebb korában is sok bántás érte.

23L


2017. okt. 15. 06:04
1 2
 1/19 Heart of Darkness ***** válasza:
41%
Igen. Sajnos erről az illető nem tehet. Mindenki megérdemli az esélyt arra, hogy boldog lehessen.
2017. okt. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ mik azok a 'gondok' vele. Ha agresszív és rajtam vezetné le a frusztrációit akkor nyilván nem. Ha visszahúzódó, önbizalomhiányos stb azzal nincsen gond, megoldjuk. 😊😊
2017. okt. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
3%
Akit beadtak a zaloghazba azzal nem kezdenek, de meg a fajtajaval sem.
2017. okt. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Az exem ilyen volt....sokat tanultam belőle.Ma már 2x is meggondolom kezdjek-e hasonlóval újra..Iszonyat féltékeny és agresszív volt velem a múltja miatt.
2017. okt. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha önbizalomhiányos, akkor max szexkapcsolat.
2017. okt. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem egy IGEN/NEM típusú eldöntendő kérdés.


Kezdtem már ilyen nővel, tehát semmiképpen nem zárnám ki a dolgot.


Viszont sok múlik azon, hogy hogyan áll a problémáihoz, mennyire dolgozta fel őket.


Ha tudja a nő, hogy vannak problémái, és célja, hogy megoldja őket, akkor abban partner tudok lenni (úgy is, hogy tudom, az ilyenek megoldása évtizedekbe telik, és sok esetben igazából csak javítani tud a helyzeten, teljesen eltüntetni nem tudja a tüneteket).


Ez azt jelenti, hogy foglalkozik magával, adott esetben akár szakember segítségét is igénybe veszi, elfogadja a konstruktív, segítő szándékú kritikát, és tudja, hogy a múltat le kell zárni, nem lehet mindenre indok, hogy "azért vagyok ilyen, mert engem bántottak".



Ha viszont elsüllyed a problémájában, felmentésként használja az egész életére, elutasítja a segítséget akár a párjától, a barátaitól, vagy a szakembertől, ha neki megfelel az, hogy dagonyázik a múltban, és nem szeretne őszintén (tehát nem csak a szavak szintjén) változni, akkor ebben nem tudok partner lenni.


(ui: a lány akivel én jártam úgy viselkedett, mint az első típus akit leírtam.

Ha megfeszül sem lesz sosem a legnyitottabb ember, aki könnyen épít emberi kapcsolatokat. Megvolt rá az oka. De egyértelmű volt, hogy ezen szeretne változtatni, nagyon-nagyon kis lépésekkel, de haladt előre. Nem biztos, hogy egy élet elég a problémák megoldásához, de se pajzsként nem használta a múltat, sem kifogásként, tenni próbált ellene, még akkor is, ha ő is látta, hogy rengeteg erőfeszítés árán is egészen kevés a javulás, nem adta fel)

2017. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A legrosszabb ***** válasza:
40%
Nem kérek belőle.
2017. okt. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%

Mivel sokadjára felmerült a téma és mielőtt a másiknak folyamatosan rossz hírét keltjük el kell mondani lehet csak a lehetőségek hiánya az ami kihat az egész család életére és ez nem egyenlő a bántással. A család ezt az állapotot valóban nehezen éli meg, maximális főhajtással persze ezen tudnának változtatni, de nem teszik. Majd később jön a többi a következmény amit már nem bírnak megoldani.

Tehát ez nem bántás, csak nehezen tanultak meg igazodna ahhoz amit nem fogadtak el.

Nincsenek perverz szokásaik, nem zsarolnak senkit, nem leskelődnek, nem agresszívek, nem keltik mások rossz hírét. Minden tekintetben maximálisan normálisak és szeretik a gyerekeiket.


Ilyen is lehet..

2017. okt. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Én nem szeretnék senkinek sem a pszichológusa lenni. Voltam már ilyen emberrel, többet nem kérek belőle. Az egész kapcsolatra hatással volt, mindent rajtam vezetett le. Nem lehet beteg lelkű emberrel egészséges kapcsolatot létesíteni. A féltékenység, az önbizalomhiány, a dühkitörések, hogy mindent bántásnak vesz, folyamatosan vékony jégen táncolsz mellette nehogy valami rosszat mondj stb.. Ez nekem még egyszer nem kell.
2017. okt. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
ha a válaszok zöme ugyanattól a személytől származik akkor azért érdemes elgondolkodni, hogy vajon mi lehet a célja az adott személynek, kit vagy kiket szeretne befolyásolni és milyen irányba
2017. okt. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!