Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Introvertáltak! Nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltak! Nektek milyen a szexualitásotok?

Figyelt kérdés

Mit szerettek, mi az ami taszít, mi az amit kipróbálnátok? Mennyire lennétek bátrak (önállóak l, kezdeményezők az ágyba), ha már odáig jutott a kapcsolatotok?


Szüzen mennyivel álltatok másképp a dologhoz? Pl mi az (ha van) amit szívesen csináltok, de előtte nem bontott a dolog?


Szűzek válasza is hasznos. Kort és nemet is kérném megadni, ha lehet.


2018. nov. 19. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

BDSM-en kívül mindenben benne lennék, de nem lennék kezdeményező.


Kort és nemet nem írok, mert te sem írtál.

2018. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Introveltáltak nem fognak válaszolni neked XD
2018. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1, Csak képzeletbeli van; 2, Érdekelne egy nővel a lábfétis minden formája. Ellenben az orál, anál és társai nem érdekel; 3, Sajna nem vagyok szinte semmiben sem kezdeményező típus; 4, Még az vagyok. (36F)
2018. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biszex srác vagyok, 20 éves. Màr nem vagyok szűz. De annyi tapasztalat sincs a hátam mögött, mert csak az exemmel szexeltem.


Ennyi elég?

2018. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Elég introvertált csajszi vagyok és nehezen nyílok meg úgy általában bárkinek is. Viszont az ágyban ennek a szöges ellentéte vagyok. A vad szexet szeretem, kikötözés, bdsm, anál, többes,szinte bármi jöhet. Talán azért mert ezt a vad énem amúgy általában elrejtem és ilyenkor élem ki :'D egyébként betegesen magas libidóval rendelkezem :DD
2018. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy hogyan viselkedek idegen emberek között, az semmilyen hatással nincs arra, hogy a párommal milyen vagyok. Az alkalmi szexet kerülöm, de ha hosszabb kapcsolatban vagyok, akkor nagyon nyitott és bevállalós vagyok a párommal.

A megfelelő ember társaságában a legzárkózottabb introvertált is extrovertálttá válik ;)

2018. nov. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Introszexuális.

Csak magammal szexelek:D

2018. nov. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

A partneremtől függ. Ha maximális a bizalom és az összhang (amit elérni hónapok munkája) akkor kezdeményező vagyok. Szeretem a szexet, szeretem a pózokat és szeretem a spirituálisabb szexet (lásd:tantra). Olyan is van, hogy csak a páromat kényeztetem.

Ami idegesít: anál, bdsm minden durvaság. Megpakolhat nem arról van szó, és a fenekemre is rácsaphat de ennél tovább nem mehet. Szerepjáték is ok. Szeretem szexben a játékokat. Szeretek a csábító "femme fatale" lenni.


igen/reneszánsz

2018. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!