Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pesszimizmusnak tűnik, ha azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesszimizmusnak tűnik, ha azt vallom szexeljen az, akinek pénze van. De ha a mai valóságot nézzük, mi ez, ha nem őszinte tapasztalat?

Figyelt kérdés
Központban a dögös nők, akik visszaélnek a testi adottságaikkal ès az érdekek alapján választanak férfit. Ők azok akik, bekèpzeltek.
2018. nov. 19. 21:49
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
91%

#27 Azt hittem az elején végre valaki valami értelmeset írt, aztán átment az egész full kreténbe.

"A kérdés csak az hogy ti magányos (nők) fiúk belátjátok e hogy hiába próbálkoztok valamit is kezdeni az életetekkel a probléma ti magatok vagytok. Bukásotok kulturálisan és genetikailag kódolt." - Ezt az orbitális hülyeséget honnan szedted? Maguk a probléma? Igaz. De mi az hogy hiába próbálnak tenni ellene? Pont az lenne a lényeg, hogy próbálnak változtatni és nem másra kéne mutogatniuk, hogy más hibája miatt ilyenek. Ha rosszabb genetikájuk van hátrányból indulnak, de nem jelent automatikus bukást.


A mondandód vége meg a tipikus hülye pitsa duma, hogy akinek nem telik márkás ruhára már kerülöd is el. Sajnos nem tudom úgy leírni a véleményem rólad, hogy azt ne töröljék egyből az adminok, de maradjunk annyiban, hogy emberileg nulla vagy.

2018. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

27 Valaki végre felfogná, hogy azt a kérdést nem én írtam! Olvastam s teljesen kiakadtam rajta. Csak értelemben ehez tudtam hasonlítani ezt a kérdést is!

(Én ezt írtam, mimor kiakasztott a kérsésével a csaj https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2018. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Mármint 31. A 27 amire reagáltál.
2018. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Jah most már látom, hogy utána írtad. A 27-es hozzászólásod olvastam csak el, abból azt hittem az elején a kérdés a másolt, nem az egész mese, elég összefüggéstelen.
2018. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
34. Igen az egész mese másolt volt. Elégge kiakasztó is. De az a kérdező is annyira meg volt győződve, hogy semmit nem lehetett neki mondani. Nem fogadott el semmit. Hiába probálkozott bárki is.
2018. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Lehet mondani bármit. Ha nem tudja bizonyítani az, aki tagad, akkor miért kellene hinni neki? Egyik nő se fogja megmondani az őszintét. De azért az látszik hogy még mindig egyedül vannak a férfiak. Nem lehet megmagyarázni hogy mindenki rossz és bunkó.
2018. nov. 21. 09:16
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Asszem ezt már egy jópárszor megtárgyaltuk. Mindig annak kell bizonyítani az igazát aki vádaskodik. Te pedig semmit nem tudsz bizonyítani
2018. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"De azért az látszik hogy még mindig egyedül vannak a férfiak. Nem lehet megmagyarázni hogy mindenki rossz és bunkó." - Mi az hogy még mindig egyedül vannak a férfiak? Az egész férfinem szingli? Az én barátom igazából szingli? :O

Nem mindenki rossz és bunkó, egy csomó kedves és segítőkész ember van mindkét nemben.


Amúgy nem tudom, hogy a kérdező-e, de vki rám írt hogy bizonyítsam miszerint nem a pénzes pasikra hajtok, mire szerettem volna visszaírni hogy te meg kpd be, de nem tudtam, mert tiltva lett. Úgyhogy nem tudom a kérdezőnek sikerült vajon kizárattatnia magát az oldalról vagy akkor a kérdését is törölték volna?

2018. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!