Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják az hogy tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják az hogy tapasztalat kell a szexhez? Szerintem bővel elég az ösztön.

Figyelt kérdés

Én egyszer szexeltem egy lánnyal, csak 1 alkalom volt. A második lánnyal amikor voltam akkor annyira élvezte, hogy az eszméletét majd elvesztette, sőt el is élvezett:) Szerintem ösztönös az hogy hogy mozogjon az ember, meg lehet látni, hallani a lányon, hogy mikor jó neki.

Jah és a péniszem sem olyan nagy.


2018. nov. 2. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Pont azért, hogy meg tudd különböztetni, amikor tényleg elélvez, és azt amikor előadja, hogy olyat élvez, hogy el is ájul, de különben nem érez semmit. 🙄
2018. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Látni azt az arcán, ezt nem lehet megjátszani, meg a nedvesedést sem! Szerintem.
2018. nov. 2. 16:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A dugáshoz elég az ösztön,a "jó" szexhez kell a tapasztalat is.
2018. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

itt inkabb az a kerdes, mi szamit tapasztaltnak. egyes emberek a 200 egyejszakas kalandot nevezik annak, es aki csak 1 novel volt evekig, az meg nem tapasztalt.

kezdjuk ott, hogy mindenki mas es a szexet adott szemellyel kell kitapasztalnod, neki mi a jo, mi inditja be, stb. aztan a kovetkezo szemely lehet tok mashogy mukodik.

szoval szerintem altalaban igazan jo szex olyan emberek kozott jon letre, akik hosszutavon egyuttvannak.

2018. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! A nedvesedés nem egyenlő az orgazmussal!
2018. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

A nedvesedés a test reakciója a szexuális helyzetre, izgalomra, stb

Tény és való, ezt nem lehet megjátszani, de minden mást igen.

Egy TAPASZTALT férfi tudja, mikor van orgazmusa a nőnek. Te elhittél egy színjátékot, mert minden bizonnyal olyan szar vagy az ágyban, mint ide Jeruzsálem

Tudod hány ilyen “szexállattal” találkoztam életem során? Akik fennhangon hirdetik, hogy ők bárkit képesek eljuttatni a csúcsra....

Hagyjuk is, ne menjünk bele.

Lényeg, te pont hozzájuk tartozol

És még hülye is vagy

2018. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"fennhangon hirdetik, hogy ők bárkit képesek eljuttatni a csúcsra...."


Én nem is mondtam ilyet!!!

2018. nov. 2. 17:32
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Egyrészt, nem vagyok primitív, kedves kérdező

Másrészt paraszt sem vagyok

A kutya nem szidott téged, lehet üldözési mániád van

És arra sem kértelek, hogy érj hozzám. Még csak az kéne, hogy egy ilyen kis takony lihegjen rajtam

Végül pedig, akit valójában primitív parasztnak lehet titulálni az az, aki képtelen szitokszavak nélkül reagálni egy kritikára

PusziPá

2018. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok minden kell ehhez az ösztönön kívül. Voltam már lánnyal, aki előttem nem élvezte és nekem is nagyon küzdenem kellett érte, hogy sikerüljön. De végül rájött, hogy élvezni is lehet.

Kellett hozzá nem kevés türelem, odaadás, odafigyelés, mindez hónapokon át, mire sikerült. De jó érzés, hogy valakinek az életét jó irányba vihettem. :)

27F

2018. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8-as!


"A kutya nem szidott téged, lehet üldözési mániád van"


Ez nem szidás???


mert minden bizonnyal olyan szar vagy az ágyban, mint ide Jeruzsálem


Lényeg, te pont hozzájuk tartozol


És még hülye is vagy

2018. nov. 2. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!