Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pesszimizmusnak tűnik, ha azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesszimizmusnak tűnik, ha azt vallom szexeljen az, akinek pénze van. De ha a mai valóságot nézzük, mi ez, ha nem őszinte tapasztalat?

Figyelt kérdés
Központban a dögös nők, akik visszaélnek a testi adottságaikkal ès az érdekek alapján választanak férfit. Ők azok akik, bekèpzeltek.
2018. nov. 19. 21:49
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne nekünk is sok pénzünk? Nő nem kereshet jól vagy születhet bele pl vagyonba? Neeem, nő csak csóró lehet aki a pasi pénzére hajt. Getzi, egyre több itt az agyhalott.
2018. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Magadról beszélsz? Mi a bizonyítèk arra amit írsz? Márpedig az a nő akinek pènze van, már csak azért is pénzes palit akar, mert nem adja lejjebb és nem akar költeni a férfira.Gondolkozz! Ne álcáskodj.
2018. nov. 20. 19:17
 23/38 anonim ***** válasza:

#21 vigyázz, mert itt csak a kérdeznek lehet igaza! Minden más hazugság!! :"D


Vagyis ahogy ő mondja: álcáskodás :"D

2018. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Bizonyítsa be az igazát az, aki eltér az általános igazságtól. Mondani bármit lehet.
2018. nov. 20. 21:23
 25/38 anonim ***** válasza:
Nem álcázkodok, kb középosztálybeli vagyok csak. Azt viszont durván benézted, hogy nekem pénzes pasi kell.
2018. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
"általános igazság", ezen szakadok :D amit te itt írsz azt jobb helyeken úgy mondják, hogy tévképzet
2018. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Kb annyira találom értelmesnek a kérdést, mint ezt:

Magányos srácok nektek lesett hogy lúzerek vagytok és nem fogjátok semmire vinni?"


"Olyan világ jön,amikor mindenki gyanús, aki szép.És aki tehetséges.És akinek jelleme van…A szépség inzultus lesz.A tehetség provokáció.És a jellem merénylet!…Mert most ők jönnek…



A rútak.A tehetségtelenek.A jellemtelenek."



(Márai Sándor)



És leöntik vitriollal a szépet.



Bemázolják szurokkal és rágalommal a tehetséget.



Szíven döfik azt, akinek jelleme van.



Én egy 20 éves karrierista nő vagyok. Apukám, anyukám diplomás és pénzünk is van rengeteg. Drága márkás ruhákban járok. Mindig adok magamra. Nemsokára lediplomázom és már egy állás is kilátásban van. 3 nyelvet beszélek folyékonyan. Önállóan élek, saját lakással és autóval. E mellet genetikailag is jó vagyok. Nem vagyok pattanásos, gyors az emésztésem és olyan porcelán bőröm van hogy alapozó nélkül is azt hiszik sminkelem magam. Heti 3x kondizok 2x futok hétvégén meg wellneszbe járok masszázzsal.



Ennek megfelelően választottam magamnak párt is. Bár volt sok udvarló de azok nem voltak velem egy szinten. Se genetikailag se anyagilag se végzettséget tekintve. Ennek megfelelően választottam magamnak párt. A párom izmos orvostan hallgató fiatal férfi. Emellett ő is rendszeresen sportol és művelt is. Valamint zenét is tanult.



A baráti kürtünk is hasonló kvalitásu emberekből áll. Mind szépek, csinosak, okosak és van pénzük.



Minket mondanának alfának.



A kérdés csak az hogy ti magányos (nők) fiúk belátjátok e hogy hiába próbálkoztok valamit is kezdeni az életetekkel a probléma ti magatok vagytok. Bukásotok kulturálisan és genetikailag kódolt.



Hiába próbálkoztok sose lesztek boldogok.



Felfogtátok e már hogy ti egy ingerszegényebb kor melléktermékei vagytok. Evuluciós zsákutcák vagytok semmi több. Ma már inger gazdagabb az élet. Változott fejlődött a szépségideál a megugrandó léc feljebb helyeződött. A sikeres, gazdag, szép és párkapcsolatban élő emberek evúlúció tekintetében sikeresebbek. nekik van joguk szaporodni. Nektek lúzereknek nincs hiszen maga a természet szelektál ki benneteket. Most futnak ki ezek a mellekéktermékek, azaz ti. Magányosan leélitek az életeteket aztán vége. Hibás kódjaitokat nem adjátok tovább és ez a lényeg. Ez a tendencia erősödni fog.



Szóval csak azt szeretném kérdezni tőletek hogy ti vajon tudjátok hogy evolúciós zsákutcák vagytok?



Hogy sose lesztek boldogok?



Sose lesz párotok de ha mégis az hasonlóan putris és a gyereketek meg még jobban fog szenvedni?



Azt tudtátok e hogy a szépség összefügg a sikerességgel és az intelligenciával?



Azt tudtátok e hogy gimiben/ egyetemen gyakran röhögünk rajtatok és a gönceiteken? (Mi egyből kiszúrjuk az olcsó ruhákat és turkálós használt angol ingeket.) Ha én meglátok egy srácon/nőn egy ilyet nagy ívben elkerülöm.



Miért nem törödtök bele hogy béna lúzerek vagytok akik senkinek sem kellnek mert semmi vonzó nincs bennük? - és soha nem is lesz, különben nem lenne egyedül főleg úgy hogy Magyarországon több nő van mint férfi."

2018. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Sok beszédnek sok az alja, közben meg messze vagy te a dögös nőtöl luksi-popsi. Olyan buta vagy mint a föld. Már a felénèl leszűri mindenki. Ha olyan tökéletes lennél akkor nem itt próbálnál győzködni :). Liba
2018. nov. 20. 21:59
 29/38 anonim ***** válasza:
28. Te ezt most kinek írtad? Csak mert a válaszban egy régi bemásolt kérdés volt, mit nem én írtam.
2018. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

29#

Hagyd, nem fogja fel. Ez a nyomorult négy teljes éve, napi-heti rendszerességgel hányja ide a rinya kérdéseit. Ez alatt az idő alatt semmit nem lépett előre. Egy sz_r gyárban robotol minimálbérért, nincs senkije aki szereti és a legjobb szórakozása, hogy ide jar mocskolódni.

A négy év alatt több százan próbáltak segíteni neki, elmagyarázták, hogy miért nincs igaza, tanácsokat adtak neki, de ő mindegyikre rávágta, hogy hazugság és hajtotta tovább a hülyeségeit.

2018. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!