Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pesszimizmusnak tűnik, ha azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesszimizmusnak tűnik, ha azt vallom szexeljen az, akinek pénze van. De ha a mai valóságot nézzük, mi ez, ha nem őszinte tapasztalat?

Figyelt kérdés
Központban a dögös nők, akik visszaélnek a testi adottságaikkal ès az érdekek alapján választanak férfit. Ők azok akik, bekèpzeltek.
2018. nov. 19. 21:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%

Ostobaságnak tűnik, ha így állsz hozzá

Persze ha kizárólag anyagias, pontyszájú, műcsöcsű, diszkó/plázamacákra buksz, akkor maradj is ennél a tévhitnél

De ha valódi nőt szeretnél, és szexelnél is, akkor adj lejjebb az igényiedből

Ha 10/5 a külsőd, akkor ne akarj egy 10/10-es nővel dugni, ha ruppótlan és igénytelen vagy

2018. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Mivaaaan? Ennyire nem drága a durex hogy csak az szexeljen akinek pénze van. Szegényen is élvezetes.
2018. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%
Pasi vagy? Nézd, nekem most sokkal több pénzem van mint mondjuk hat éve úgy alakult az életem, de azért előtte is szexeltem. Nyilván sosem tudtam a luxus autós csávókkal versenyezni de ha egy csajnak "olyanok" kellenek akkor vigyék őket..
2018. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Pénz és szex, mi az összefüggés? (Jó csak a védekezésre szánt pénz, de egyébként?)
2018. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Nem ebben az elkorcsosult világban élsz, ha valóban ezt kérdezed. Felső: Nem vagyok ruppótlan és igénytelen, csak tudod számító emberekké váltak ezek a .....
2018. nov. 19. 22:06
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt elkorcsult világ. Te vagy nyomi. :) A külső fontos, igen. Nem élek vissza a testi adottságaimmal,hanem olyanokkal szexelek, akiket vonzónak is találok és kívánom őket. Nm pénz kérdése, hanem kinézet kérdése. Ha jól néz ki valaki, akkor felőlem lehet alkalmazott is minimálbérrel.
2018. nov. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Nem nyomi.. Ne fájjon az igazság.

Amúgy írhatsz bármit. Mondani én is tudok bármit.

2018. nov. 19. 22:19
 8/38 anonim ***** válasza:
84%

Te hülye vagy. Egyszerűen zavar téged, hogy az általad dögös nőknek titulált egyedek (akik gondolom totál műnők, hiszen ma ezt találják dögösnek a hímek) keresztül néznek rajtad. Beképzeltek, de az olyan felfogású emberek miatt beképzeltek, mint te is vagy. Isteníted őket. Csak nem akarod bevallani és inkább dühös vagy rájuk, mert nem dughatod meg őket.


Egyre inkább hányingerem van a hímektől...

2018. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Szégyeld magad. Ezeknek a nőknek is alkalmazkodniuk kellene úgy mint a többinek akik nem válogathatnak. A kutya itt van elásva.
2018. nov. 19. 22:26
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne alkalmazkodniuk, ha nincsenek rászorulva? A hozzád hasonló pasik úgyis a nyakukat törik, hogy a kedvükben járjon, hátha összejön egy szánalomkör az istenített nővel.
2018. nov. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!