Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok. Olyanokhoz szól a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Olyanokhoz szól a kérdésem akik párkapcsolatban élnek. Akik be vállalták a pasi kedvéért a vibrit az csak a párja miatt vagy amúgy is volt hozzá kedve?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm a normális válaszokat. Ja és ha csak paraszt módon tud valaki írni akkor inkább ne tegye. Köszönöm

35F


2018. nov. 12. 06:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy is volt kedvem hozzá.
2018. nov. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Mi? Én nem is értem.


A férfiak szinte soha nem mondják a nőjüknek, hogy legyen már vibrije.

2018. nov. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem már akkor is volt amikor nem volt barátom,nincs abban semmi rossz.Szoktuk használni időnként.
2018. nov. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen én is közös használtra gondoltam. De ki tudja mi lesz ha dolgozom. 😀
2018. nov. 12. 07:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kedvem hozzá. 😁 Jó újakat kipróbálni! 😉
2018. nov. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

nekünk van, és igen, én pasiként "erőltettem" elsőnek, mert egy olyan durex eldobhatóval kezdtünk (amit ingyen osztogattak egyszer) és volt 1-2 jó élményünk mielőtt meghalt és gondoltam próbáljuk ki egy rendessel.

Természetesen párom ellenkezett, mert nem kell, fúj játékszer... mondjuk úgy, hogy amióta megvan (jó pár éve), azóta nincs olyan szex, ahol ne lenne orgazmusa. Baromi sokat segített kontrollálnia az orgazmusait és standard játék a szexelésnél, ha nem csak egy gyors menetet akarunk.


De ez minden játéknál így van, van már egy zacskó szexjáték és mindegyiknél húzza a száját, hogy nem kell, mert bőven elegek vagyunk egymásnak, de a puncija és a sorozatos orgazmusai nem tudnak hazudni...


Én meghagyom számára azt a felsőrendű érzést, hogy nem ő akarja mindezt és cserébe ő engedi, hogy bevegyünk játékokat a szexbe. Kezdő korunkban néha sikerült 2-3 orgazmust kicsikarnunk jó nagy leizzadással, de ma már játékok segítségével van hogy 5-öt elérünk és még bele sem kezdtünk a dugásba.


Lehet féltékenynek lenni és tudom sok pasi kiakad azon, hogy a párja esetleg nem 100% pasijával élvezkedik hanem játékokat is használ, de engem mit sem érdekel ez, ha a szexnél el tudunk érni megszámolhatatlan multi orgazmusokat.

2018. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van és én is ezt szeretném el érni!! Köszönöm a hasznos válaszodat!!!!
2018. nov. 12. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!