Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnál, ha a nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál, ha a nő, akivel ismerkedsz, még szűz lenne?

Figyelt kérdés

Mondjuk 28-29 éves,jó csaj,csinos,hiszen ezért is randizol vele,megvan a közös hullámhossz és idővel nyilván szóba jönnek ezek a dolgok is,ő pedig elmondja,hogy jelenleg ez van,így hozta az élet.

Nem az a típus,aki vallásos lenne,vagy házasságra várna,sőt,a szexig sem kell hónapokat várni,hiszen,ha úgy érzi,hogy veled szeretne szeretkezni,akkor fog is és valószínűleg pont ezért is mondja ezt el neked.



Ugyanúgy folytatod vele az ismerkedést és a kapcsolatot,vagy...?

Köszi


2018. nov. 10. 20:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
94%
Örülnék neki.
2018. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
hány éves vagy, kedves 21-es?
2018. nov. 10. 22:58
 23/32 anonim ***** válasza:
57%

ha nem a listás,szabály fanatikus,szélsőségesen empátiamentes szűz,akkor nincs ezzel gond.

mert az empátia mentes gátlásos téma az nagyon megalázó a másik félre.

hogy a szűz annyira el foglalva magával és a dolgaival-gondolataival-szabályaival,hogy lazán lesz-arja a másik érzéseit és vágyait.

az ilyen dugás az kb fogorvosi szintű élvezetet nyújt és egyszeri,mert még egyszer az ellenségének sem kívánja az ember.

2018. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
nem,ilyenről szó sincs.
2018. nov. 10. 23:24
 25/32 anonim ***** válasza:
69%

@24: Pedig a válaszaiddal pont ráerősítesz a kérdésed mögötti problémára. Olyan válaszokat adsz, mint egy 18-20 éves tini, holott te már lassan 30 leszel. Egy 27 éves nővel már nem azt várja az ember, hogy hetekig-hónapokig kell körbetáncolni, várva, hogy a "kémia" esetleg teszi a dolgát. Ezért írtam korábban, hogy ha nyitott vagy, akkor belefér, de láthatóan még mindig egy álomvilágban mozogsz. Túl sokat gondolsz az egészbe, ketyeg az óra, talán családot, gyereket is akarnál, de te még az első szexen se vagy túl. Azt hiszed, hogy azzal biztosan jó lesz a szex, akivel "meglesz a kémia"? Mi van ha remekül kijöttök, vonzó férfi, de pocsék szerető, esetleg nem bírja sokáig az ágyban, urambocsá' rájössz, hogy te még mással kipróbálnád? Ott leszel 30 évesen, kétségek között, plusz a családalapítás gondolata is egyre terhesebb lesz.


Nem azt mondom, hogy feküdj össze az első férfivel, aki szembejön, de 27 évesen már szállj le a földre és lásd reálisan a dolgokat. Ha nem térsz észhez, akkor piszok nagyot fogsz koppanni.

2018. nov. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
47%

ma 07:46


Én ezt gondolom a kérdezőröl.

27%-os voltam

2018. nov. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
54%

bocsánat az "is" lemaradt a kommentenből.

Tehát én is ezt gondolom amit a 07:46 ir.

Szerintem is sokat gondol bele ebbe az egészbe és álomvilágba él.Na meg gyáva is.

2018. nov. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 NVQ válasza:
Az kb ugy szuz ahogy en.. :) Viszont ha meg is,hat akkor csak s@ggbe.. :) :)
2018. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

25-ös, egyetértek. Én is így koppantam. Anno vártam a kémiára, ami nem alakult ki sehogy. Leérettségiztem és még mindig szűz voltam. Jött egy srác, aki hónapokig próbált becserkészni. Nem tetszett, de adtam neki esélyt, hátha a kémia működni fog... De nem. Ahhoz képest, hogy én voltam a szűz, ő volt a béna. Csak arra volt jó, hogy végre túl legyek az elsőn. Utána éreztem, hogy kár volt ezért évekig várnom és le vagyok maradva szexuális téren másokhoz képest. Szerencsémre utána megismertem egy másik srácot, akivel 2 hét ismeretség után, az első adandó alkalommal lefeküdtem. Egyből megvolt a kémia, sőt azóta is együtt vagyunk.

Én szintén azt mondom, hogy nem kell a kémiára várni, mert az már régen rossz, ha nincs meg egyből. A szexuális kémia nem olyan, mint a szerelem, hogy "talán idővel kialakul", ezt felejtsd el, kedves Kérdező.

2018. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Nálam már háromszor volt kémia, el is indult a kapcsolat-féle, de végül nem jöttünk össze, amit már szintén leírtam, hogy miért.Ez millióknál megtörténik, hogy mégsem jönnek össze.Ez van.


Kívánok jobb szövegértelmezési képességet annak, akinek még nincs meg az érettségije.


A kérdés engem speciel már nem érdekel, így részemről nem nézek ide vissza többet, ugyanis sok a szellemileg alulfejlett válaszoló, akik egyszerűen nem értik a magyar nyelvet, nem tudnak olvasni, kérdezni meg végképp nem, nem egyenrangúak, így nincs is miről beszélni, emberileg pedig meglepő, hogy ilyen egyedeknek van egyáltalán olyan a közelükben, akik szeretik őket. Jó vastag az a maszk, amit hordanak nap mint nap, mert a kommentek alapján aluliskolázott, lelkileg sérült emberfélékről van szó. Amit egyébként sajnálok valahol.


Kívánom, hogy megtalálják egyszer magukat:)

Üdv

2018. nov. 11. 16:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!