Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnál, ha a nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál, ha a nő, akivel ismerkedsz, még szűz lenne?

Figyelt kérdés

Mondjuk 28-29 éves,jó csaj,csinos,hiszen ezért is randizol vele,megvan a közös hullámhossz és idővel nyilván szóba jönnek ezek a dolgok is,ő pedig elmondja,hogy jelenleg ez van,így hozta az élet.

Nem az a típus,aki vallásos lenne,vagy házasságra várna,sőt,a szexig sem kell hónapokat várni,hiszen,ha úgy érzi,hogy veled szeretne szeretkezni,akkor fog is és valószínűleg pont ezért is mondja ezt el neked.



Ugyanúgy folytatod vele az ismerkedést és a kapcsolatot,vagy...?

Köszi


2018. nov. 10. 20:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
41%

Ettől nem menne el a kedvem!

Még izgalmasabbnak tartanám a folytatást!

2018. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%

Persze. Őt szeretem, nem a felavatott punc*ját 😊


42/F

2018. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
18%
Hát, ha nagyon akarja, legyen; hajlandó lennék deflorálni.
2018. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
jó ilyet egy igazán érett,42 éves férfitól is hallani,pedig az ember azt hinné,erre csak pislogna már ez a korosztály
2018. nov. 10. 21:01
 5/32 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem gátlásos, akkor nem gond. Ne érts félre, nem arról van szó, hogy egyből a közepébe, de ennyi idősen azért kell egy bizonyos nyitottság és nem hónapokig várni a csodára.
2018. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
25%
Termèszetesen igen. Nem zavarna ha szűz lenne, de azèrt ha szexre kerülne sor, akkor ne hosszú hónapok múlva. 28/F
2018. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
41%

' vagyok.

45F Csak nem írogatom a válaszaimhoz.

2018. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Gaebrius ***** válasza:
94%
Persze, nincs ezzel semmi baj :)
2018. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
szerintem ezzel a szűz lánnyal ugyanúgy menne a tempó,mint egy nem szűz lánnyal.Rendben, valószínű,nem pár napon belül,de pár hét,nem tudom, 4-5 hét elég arra,hogy valamilyen szinten megismerje a férfit,vagy legalább az kikristályosodjon benne,hogy igen,ez a pasi márpedig kell. És ha ez a téma már szóba jött,akkor meg is hozta már ezt a döntést. A férfin múlik,hogy kell-e a "piszkos" munka :) Utána meg,ha megtörténik, oldódik még a nő egy kicsit,megszokja,hogy mozognak benne,akkor már mehet a kreatív szexuális élet :)
2018. nov. 10. 21:18
 10/32 A kérdező kommentje:
jó sokszor leírtam,hogy "már"...
2018. nov. 10. 21:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!