Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnál, ha a nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál, ha a nő, akivel ismerkedsz, még szűz lenne?

Figyelt kérdés

Mondjuk 28-29 éves,jó csaj,csinos,hiszen ezért is randizol vele,megvan a közös hullámhossz és idővel nyilván szóba jönnek ezek a dolgok is,ő pedig elmondja,hogy jelenleg ez van,így hozta az élet.

Nem az a típus,aki vallásos lenne,vagy házasságra várna,sőt,a szexig sem kell hónapokat várni,hiszen,ha úgy érzi,hogy veled szeretne szeretkezni,akkor fog is és valószínűleg pont ezért is mondja ezt el neked.



Ugyanúgy folytatod vele az ismerkedést és a kapcsolatot,vagy...?

Köszi


2018. nov. 10. 20:50
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

5-ös:

ennek a szűz lánynak sok minden szerepel a szexuális bakancslistáján,úgyhogy attól nem kell tartania a férfinak,hogy nem lesz a legváltozatosabb módon leszopva,

vagy hogy nem lesz mit csinálniuk esténként (is) :)

Csak legyen benne a flow-ban és pendüljenek egy húron:)

2018. nov. 10. 21:26
 12/32 anonim ***** válasza:
20%

Én nem tudom elképzelni hogy ilyen lány létezik.

Hissz ők azok akik gyámoltalannak tartsák a szüz pasikat,gondolom nekik simán megy akkor minden.

2018. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

én pl létezem,hiszen írok.

De elismerem, hogy nem ez az általános

2018. nov. 10. 21:39
 14/32 anonim ***** válasza:
52%

Várj az igazira,biztos eljön egyszer.

Ne légy olyan mint a pasik hogy bárkivel szexelnének.

2018. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

én nem az igazira vártam soha,csak egy nagyon komoly kémiára és vonzalomra.Amikor ez többször megtörtént,sajnos a gyakorlatban a személyiségjegyeink nem passzoltak,szóval egyikük hibája sem volt,hanem nem tudtunk úgy együttműködni,hogy valamelyikünk (én) ne érezte volna azt,hogy neki ez nem kell,így és ilyen formában.


Ilyenkor az ember tovább lép,éli az életét,de ugyanolyan nyitott marad,csak tud létezni társ nélkül is. ( ami nem jelenti azt,hogy ne szeretne szeretni valakit és szeretve lenni).

2018. nov. 10. 21:56
 16/32 anonim ***** válasza:
36%

"nagyon komoly kémiára"


A lányok jobban válogatósak,igy nem csoda ha a mesebeli hercegre várnak és szüz de erkölcsileg tiszta cicás nénik lesznek.

2018. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
64%
Megmondanám neki, hogy ezt azonnal orvosolni kell, mert állítólag halálos lehet :) Amúgy a jelenlegi bnőm is szűz volt amikor megismerkedtünk, ez már 5 éve.
2018. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
23%
Úgy tudom már vannak férfi prostituáltak is akik válalnak szüz oltást.Ja hogy inkább meghalnál? Látod a nőknek mégsem olyan erős ez a vágy mint a pasiknál hogy elmennek egy prostihoz.Nézd a pasik nem válogatnak és nyafognak,nekik éjjel nappal áll a farkuk,és van úgy hogy a fa odvába is bedugják,mert reszelhetnékük van.A lányok gyávák és mindig kifogásokat keresnek.Azért neked sok sikert az örök szüzességhez.
2018. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

18-as:

valakinek nagyon nem tetszenek a tartalmas,szűz nők.

Elnézzük :)

Kívánok én is sok sikert a jobb emberré válás útján:)

2018. nov. 10. 22:19
 20/32 A kérdező kommentje:

aki keveri a kémiát a mesebeli herceg fals,idealizált dimenziójával,azon nincs mit csodálkozni,ha 27 százalékon van.Pont egy szűz javítja ki.:)

Már csak ez kellett,mi? :)

2018. nov. 10. 22:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!