Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kinezetű fiúknak/férfia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kinezetű fiúknak/férfiaknak nem lesz sosem barátnője szerintetek?

Figyelt kérdés

Ti szerintetek sem előny magasnak lenni?

Korábban mindig azt gondoltam hogy ez előny, de mostanában inkább hátrányak látom. Egy lány sem néz rám pedig 190 centi vagyok, jó igaz kicsit vékony testalkatom van, de akkor is magas vagyok és egy lány sem vesz észre, pedig nem vagyok igénytelen, koszos.


Milyen kinézetűeknek nem lesz párjuk sosem szerintetek?


2018. nov. 10. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A nők a teljesítményre figyelnek fel. Arra hogy mit teszel és mit érsz el. Magasnak lenni csak egy testi adottság. Az meg nem teljesítmény.
2018. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kinézet tökéletesen másodlagos

Egy férfinak az a dolga, hogy meghódítsa a nőt, hogy felkeltse magára a figyelmet. Intelligenciával, humorral, tisztelettel, bókokkal.

Annak nem lesz párja, aki nem tesz semmit azért, hogy nője legyen.

Nekem nincs a környezetemben olyan pasi, akinek ne lenne nője. Pedig egyikük sem egy Adonisz

2018. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan pasit, aki nagyon jól néz ki, de elég butácska és fura. Neki nem igazán jön össze senki. Nála csúnyábbaknak is összejön valaki olykor-olykor. Szóval nagyrészt nem a külsőn múlik. Vagyis nemcsak azon.
2018. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is amúgy úgy gondolom hogy a belső fontosabb. Csak az a baj hogy csendes személyiségem van.
2018. nov. 10. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
En azt hittem nekem sosem lesz, aztan lett. 194 cm magas vagyok, es 140 kg, es nem ezen mulott.
2018. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én inkább a magas fiúkat szeretem, persze legyen arányos. Ha csak a keze-lába hosszú, az fura. Amúgy meg a külső nem annyira lényeges. Persze tudni kell a korlátokat, ha egy 10-es skálán 3-as vagy, ne akarj 10-es lányt. Szerintem ha valaki tartósan egyedül van, nem elsősorban a külső a probléma, hanem inkább a stílusa, természete.
2018. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!