Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Melyik pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Melyik pénisz mérettel választanátok a párotok?

Figyelt kérdés
10/3 tehát kis farok vagy egy kellemes 18/4-5?
2018. nov. 8. 18:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%
he84 Már megint hazudsz, te meg ne akard itt behazudni, hogy a nők többségének elég lenne egy 10/3cm-es mikropénisz.. Az élet nem téged igazol, bármennyire erőlködsz..
2018. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 he84 ***** válasza:
Nem hazudok, mindig is igazat mondtam/mondok, mindig őszinte voltam/vagyok és tapasztalatból is beszélek! Csak mert te elrontottál valamit több nőnél, ne én legyek a hibás és ne keseríts el pluszba más kisebb péniszű férfiakat! Nem mondtam, hogy a legtöbb nnek oké a kicsi, hanem azt, hogy vannak nők, akiknek igen, ne forgasd ki a szavaimat! Majdnem mindig ezt csinálod, eléggé szánalmas,... Ha meg annyian nem szeretik, az nem a péniszről szól főleg, hanem az abból adódó frusztráció, előre ítélve történő félés és könnyű feladás miatt némely kis péniszű férfiak részéről. Nem kell feladni, igyekezni kell és inkább emberileg, hozzáállásilag kell rendben lenni, nem pedig egy méreten ennyit izgulni, majd elmenekülve depisen feladni, hanem így kell megállni a helyet. Na meg nem csakis péniszzel lehet jó a szex, van néhány más módja is. Bár ezt sajnos némelyik férfi nehezen érti meg, láthatóan te is. Nem szeretnék vitát, de akkor te is hagyj engem békén!
2018. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%

Férfiként pár éve én is sokat őrlődtem ezen...ugye itt az első szempont az hogy kitudom e elégíteni a nőt szóval igazából nem is az a fontos hogy nagy legyen hanem hogy megfeleljek vele.


Nekem 15 körül van és nem is feltétlen cerka vékony.Nálam az elmúlt évek tapasztalataiból úgy jött le hogy éppen hogy benne vagyok a pont megfelel kategóriában.Ezt úgy értem hogy az olyan pózokban ami kedvez a mélyebb behatolásnak már képes vagyok úgy "tövig" nyomni hogy az fájjon ami miatt nem egyszer megijedtem...Biztos van olyan nő akinek a méretei igénylik a nagyobbat de kétlem hogy ők lennének többségben.Szóval így utólag igazán kíváncsi lennék hogy honnan is jön ennyire a "nagyobb" jobb szálló ige.Ha tippelnem kéne akkor ez is amolyan alfa hím versengés ami egyébként pont hogy visszafelé sül el....

2018. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Biztos elhiszem :D"


Ha nem hiszed el, hogy az általad kiírt két méret közül egyiket választaná, akkor mi a .... ért írsz ki egy ilyen kérdést?


Mi az értelme?


Hogy azon lovagolhass, hogy minden nőnek nagy farok kell?


Amúgy van fogalmad róla, hogy pénisz átmérő esetében - a hosszal ellentétben - milyen baromi nagy különbség van a 4 cm és az 5 cm között?


Ha annyi gyakorlati érzéked van, hogy nem igazán, akkor légy szíves, tedd már meg magadnak - meg nekünk - azt a szívességet, hogy rajzolsz két koncentrikus kört 4, illetve 5 cm átmérővel. xD


Köszi.

2018. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Boszorkány_ ***** válasza:
59%

Szűk vagyok. Bár így is a nagyobbat választanám.

(Ha csak felkínált lehetőségek közül lehet választani)

De a tökéletes az olyan 16-7/4 lenne

2018. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%
Miért pontoznak le, ha őszintén válaszolok egy kérdésre? Valaki magyarázza már el nekem, mert nem értem, mire jó ez.
2018. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!