Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Melyik pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Melyik pénisz mérettel választanátok a párotok?

Figyelt kérdés
10/3 tehát kis farok vagy egy kellemes 18/4-5?
2018. nov. 8. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
18/5 tökéletes nekem.
2018. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Bármilyen furcsa is, de én nem farok méret alapján választom majd meg a páromat. Egy kisebb farkú emberrel is lehet jó a szex, ha nem jobb mint egy nagyobbal. Szóval, nyugi :D ettől vannak fontosabb dolgok is.
2018. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
10/3? Az mi???? Valaki felrakott ide a 14 centis farkáról képet, hát, el nem tudom képzelni akkorával hogy lehet nőt kielégíteni. 16-17 centivel inkább.. ami vastag.
2018. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Unalmas már ez a farok méregetés!!!!!!!
2018. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem unalmas ez?! 18/4-5 meg hol kellemes?! Kettő között jobb lenne. De nem pénisz méret alapján választ a nők nagy többsége párt.

(Ha nagyon muszály választani a kérdés kedvéért, akkor a kicsi.)

2018. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

(Ha nagyon muszály választani a kérdés kedvéért, akkor a kicsi.)


Biztos elhiszem :D

2018. nov. 8. 19:35
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
6. Nekem aztán mindegy mit hiszel el, s mit nem. De a kettő között lenne legjobb. De nem ez alapján szokás pártválasztani. De ha muszály, akkor a kisebb, mert még mindig jobb, mint ha "szétszakadnék".
2018. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, de egyik sem meri itt felvállalni, hogy mind a nagyot választaná. Ezt meg remélem elírtad, hogy 10/3.. Nekem 12/3,5cm-es van, ami már majdnem mikropénisz kategória.. ki is röhögik, van amelyik nyíltan, a többség csak magában, de először csak ledöbbenek, és jön a gondolat, hogy jobb lesz ettől minél hamarabb megszabadulni...
2018. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Gymnospermatophyta ***** válasza:
88%
5-7: Ment a plusz, de a muszáj mindkétszer kiszúrta a szemem és nem bírom nem megemlíteni, hogy máskor figyelj oda rá. Bocsi. :)
2018. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 he84 ***** válasza:
72%

Én az igazat vállalom fel, mindig is egy őszinte ember voltam/vagyok és senki nem tudhatja, hogy nem meri-e valaki felvállalni. Inkább a 10 cm-es, a 18 cm-es már túl nagy és eléggé fáj vele. Ha pedig nem hiszed el kérdező, hogy valaki tényleg a 10 cm-esnek örülne jobban, az a te bajod. Nem értem minek kérdezted, ha nem hiszed el a rá érkező válaszokat,... Láttam hogy valakinek nevetve nem hitted el. Na de téged minősít.


A 8-as válaszolónak meg nem érdemes hinni, mert sok kérdéshez válaszul mindig csak a saját negatív, rossz hozzáállású tapasztalatait írja le mindig kicsit másképp. Sajnos már elég régóta elkezdte ezzel dobálni az itteni férfiakat lelombozva. Igenis jobb a kisebb, mint a túl nagy! Csak mert valami nem átlag, attól még lehet jó,...! Csak mert neki több baja volt és nem állt hozzá jól, ne szenvedjen itt pluszba miatta a többi férfi is! És más nő is nyilatkozott, hogy jobb a kicsi a nagyhoz képest! Nyilván akadnak olyan kicsi péniszű férfiak is, akiknek nem jön össze, mert vagy nem próbálkoztak jól és túlzottan alábecsülték magukat a nők miatt, ami taszító, vagy rossz, felszínes nőt fogtak ki és itt gyűlnek össze, ezért írnak itt. Vannak normális nők, akik valóban elfogadják és/vagy szeretik! Ez nem azt jelenti, hogy akkor a világon mindenhol ugyanígy ez a helyzet, hogy a nők nem fogadják el! Na meg Ázsiában sokkal több a kis péniszű férfi, mégis szexelnek, szaporodnak gond nélkül.

2018. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!